Cm oceľový

Otočný oceľový podnos Wenko Turn Uno, 26,5 cm
13,00

Otočný oceľový podnos Wenko Turn Uno, 26,5 cm

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Obklopte sa praktickými pomocníkmi od Wenko, ktoré neprekážajú, pekne vyzerajú a ušetria vám aj nejaký ten čas počas upratovania či varenia. Práve ako tento otočný podnos na korenie, upratovacie prostriedky alebo čokoľvek, čo chcete mať pohromade. O značke: S doplnkami od Wenko budete mať pocit, že veľkú časť práce odvedú za vás. Značka totiž dobre vie, že základom jednoduchého upratovania sú praktickí pomocníci. - Materiál: nerez oceľ - Rozmery: 26,5x26,5x1,5 cm (dx š xv)

Otočný oceľový podnos Wenko Turn Duo, 26,5 cm
16,00

Otočný oceľový podnos Wenko Turn Duo, 26,5 cm

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Obklopte sa praktickými pomocníkmi od Wenko, ktoré neprekážajú, pekne vyzerajú a ušetria vám aj nejaký ten čas počas upratovania či varenia. Práve ako tento otočný podnos na korenie, upratovacie prostriedky alebo čokoľvek, čo chcete mať pohromade. O značke: S doplnkami od Wenko budete mať pocit, že veľkú časť práce odvedú za vás. Značka totiž dobre vie, že základom jednoduchého upratovania sú praktickí pomocníci. - Materiál: nerez oceľ - Rozmery: 26,5x26,5x15,5 cm (dx š xv)

Terasový oceľový záhradný kozub 82 x 54 x 54 cm
125,99

Terasový oceľový záhradný kozub 82 x 54 x 54 cm

Jednoduchý, ale napriek tomu elegantný terasový kozub z robustného kovu vytvorí príjemnú atmosféru na terase alebo záhrade a zároveň Vás aj príjemne zahreje zo všetkých strán za chladných letných nocí. Súčasťou balenia je kutáč na popol a rošt na podpaľovanie. V kozube môžete kúriť drevom aj uhlím. Technické údaje: rozmery: 82 x 54 x 54 cm výška od zeme: cca 14 cm dvierka: 43 x 36 cm rošt: 42 x 42 cm materiál: oceľ odnímateľné veko hmotnosť: cca 13 kg Obsah balenia: 1 x terasový kozub 1 x kutáč na popol 1 x rošt

Happy Green Záhradný oceľový stôl, 150 x 90 cm
111,49

Happy Green Záhradný oceľový stôl, 150 x 90 cm

Oceľový záhradný stôl je vhodný najmä do záhrad a na terasy domov. Stôl je ošetrený dvojitou vrstvou lakovania, ktorá zaisťuje vysokú ochranu pred koróziou. Základná úprava je vykonaná systémom E-coating, čo je jedna z najodolnejších a najvýhodnejších metód ošetrenia.Priemer otvoru na slnečník je 4,5 cm.

Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm
30,90

Oceľový podnos Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm

Kuchynské doplnky z kolekcie Kaolín od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohlad. Či už sa jedná o kúsky sklenené, drevené či porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou. Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad drevenému zrubu v horách. O značke: Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design,…

Oceľový sušiak Metaltex Vento, dĺžka 110 cm
33,00

Oceľový sušiak Metaltex Vento, dĺžka 110 cm

Dajte svojej kúpeľni zmysel a poriadok. S praktickými doplnkami od značky Metaltex budete mať v kúpeľni všetko na svojom mieste. Zároveň vyrieši nekončiaci problém s malým priestorom, ktorý tak často hľadáme. Značka Metaltex je odborník na vytváranie šikovných pomocníkov do kuchyne i kúpeľne.