Crash brilliantlegendárne

Zildjian 18" A Custom crash brilliant
310,00

Zildjian 18" A Custom crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 18" A CUSTOM CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Custom Crash je tenký a rýchly činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, stredne jasným hlbokým až stredovým zvukom a dlhým sustainom.

Zildjian 17" A Custom crash brilliant
290,00

Zildjian 17" A Custom crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 17" A CUSTOM CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Custom Crash je tenký a rýchly činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, stredne jasným hlbokým až stredovým zvukom a stredne dlhým sustainom.

Zildjian 14" A Custom crash brilliant
220,00

Zildjian 14" A Custom crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 14" A CUSTOM CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Custom Crash je tenký a rýchly činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, jasným stredovým až vysokým zvukom a krátkym sustainom.

Zildjian 19" A Custom crash brilliant
340,00

Zildjian 19" A Custom crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 19" A CUSTOM CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Custom Crash je tenký a rýchly činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, stredne jasným hlbokým až stredovým zvukom a dlhým sustainom.

Zildjian 15" A Custom crash brilliant
240,00

Zildjian 15" A Custom crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 15" A CUSTOM CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Custom Crash je tenký a rýchly činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, jasným stredovým až vysokým zvukom a krátkym sustainom.

Zildjian 16" A Custom crash brilliant
259,00

Zildjian 16" A Custom crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 16" A CUSTOM CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Custom Crash je tenký a rýchly činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, stredne jasným stredovým zvukom a krátkym sustainom.

Zildjian 18" A heavy crash brilliant
290,00

Zildjian 18" A heavy crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 18" A HEAVY CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Heavy Crash je ťažký činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, jasným vysokým zvukom a dlhým sustainom. Nový design zvonca znamená širšie rozpätie zvuku tohto činelu.

Zildjian 16" A heavy crash brilliant
250,00

Zildjian 16" A heavy crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 16" A HEAVY CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Heavy Crash je ťažký činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, jasným vysokým zvukom a dlhým sustainom. Nový design zvonca znamená širšie rozpätie zvuku tohto činelu.

Zildjian 17" A heavy crash brilliant
250,00

Zildjian 17" A heavy crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 17" A HEAVY CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Heavy Crash je ťažký činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, jasným vysokým zvukom a dlhým sustainom. Nový design zvonca znamená širšie rozpätie zvuku tohto činelu.

Zildjian 19" A heavy crash brilliant
310,00

Zildjian 19" A heavy crash brilliant

Činel crash ZILDJIAN 19" A HEAVY CRASH BRILLIANTLegendárne činely zo série A sú známe svojou verzatilitou, od super tenkých a delikátnych až po skutočne ťažké činely, ktoré sa prerežú zvukom ostatných nástrojov. Zildjianovská Sound Lab im pred nedávnom ešte pridala – úpravou zaoblenia a hmotnosťou súčasnej série našla to, čo robí zvuk série A klasikou vo všetkých hudobných štýloch dneška. Heavy Crash je ťažký činel Crash s povrchovou úpravou Brilliant, stredne jasným stredovým až vysokým zvukom a dlhým sustainom. Tento ťažký činel poskytuje maximum muzikálnosti aj pri silovejšom hraní.