Dekolte ax paris

Staroružové puzdrové šaty s volánmi v dekolte AX Paris
16,35

Staroružové puzdrové šaty s volánmi v dekolte AX Paris

Elegantná dáma, jemná duša, ladné telo. V šatách od britskej značky AX Paris . Typ: puzdrové šaty s volánmi v dekolte a v spodnom leme Farba: staroružová Zapínanie: zips a gombík na boku Podšívka: nie Vrecká: nie Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: elastický, stálofarebný Pranie: v rukách Rozmery pre veľ. S: dĺžka – 105 cm Modelka meria 177 cm a na sebe má veľkosť S.

Čierne maxišaty s čipkou v dekolte  AX Paris
24,35

Čierne maxišaty s čipkou v dekolte AX Paris

Jednoducho: krása, noblesa, sexappeal. To všetko vás čaká v týchto maxišatách britskej značky AX Paris . Typ: puzdrové maxišaty bez rukávov, s rozparkom a čipkovaným topom Farba: čierna Zapínanie: zips a háčik na ľavom boku Podšívka: nie Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, odolný, stálofarebný Pranie: v rukách Niečo sexy: dlhý rozparok Rozmery pre veľ. S: dĺžka – 153 cm dĺžka rozparku – 74 cm Modelka meria 177 a na sebe má veľkosť S.

Vínové maxišaty s čipkou v dekolte AX Paris
24,35

Vínové maxišaty s čipkou v dekolte AX Paris

Jednoducho: krása, noblesa, sexappeal. To všetko vás čaká v týchto maxišatách britskej značky AX Paris . Typ: puzdrové maxišaty bez rukávov, s rozparkom a čipkovaným topom Farba: vínová Zapínanie: zips a háčik na ľavom boku Podšívka: nie Materiál : 92 % polyester, 8 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, odolný, stálofarebný Pranie: v rukách Niečo sexy: dlhý rozparok Rozmery pre veľ. S: dĺžka – 153 cm dĺžka rozparku – 74 cm Modelka meria 177 a na sebe má veľkosť S.

Čierne maxišaty s čipkou na chrbte a v dekolte AX Paris
24,35

Čierne maxišaty s čipkou na chrbte a v dekolte AX Paris

Jednoducho: krása, noblesa, sexappeal. To všetko vás čaká v týchto maxišatách britskej značky AX Paris . Typ: puzdrové maxišaty bez rukávov, s čipkou na chrbte a v dekolte, s rozparkom v prednej časti Farba: čierna Zapínanie: zips a háčik na chrbte Výstuž: áno Podšívka: nie Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, odolný, stálofarebný Pranie: v rukách Niečo skvelé: jemné priesvitné detaily Rozmery pre veľ. S: dĺžka – 146 cm dĺžka rozparku – 58 cm Modelka meria 177 a na sebe má veľkosť S.

Červené šaty s prestrihmi AX Paris
16,35

Červené šaty s prestrihmi AX Paris

Chystáte sa na skvelý večierok a chcete na ňom zažiariť? Nájdite si na tú príležitosť oslňujúce puzdrové šaty AX Paris ! Typ: puzdrové šaty s prestrihmi v dekolte Farba: červená Zapínanie: dva gombíky za krkom Podšívka: nie Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, odolný, stálofarebný Pranie: v rukách Rozmery pre veľ. S: dĺžka – 85 cm Modelka meria 177 a na sebe má veľkosť S.

Čierne dlhé šaty s čipkovanou hornou časťou a priesvitnými detailmi AX Paris
37,95

Čierne dlhé šaty s čipkovanou hornou časťou a priesvitnými detailmi AX Paris

Veľkosti zodpovedajú klasickému európskemu číslovaniu. Staňte sa plesovou kráľovnou a princeznou svojho princa. Staňte sa ladnou ženou a elegantnou pani. Len s dlhými šatami AX Paris s čipkovou hornou časťou a priesvitnými detailmi. Farba: čierna Strih: dlhý, rovný Zapínanie: zips, háčik Materiál: vonkajší - 100 % polyester čipka - 100 % polyester spodnička - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: ľahký, nekrčivý Rozmery pre veľ. 10: dĺžka - 151 cm šírka v páse - 36 cm Pranie: v ruke Niečo sexy: priesvitné ramienka a detaily v dekolte