Detskú predstavivosť

Zahraj sa so zvieratkami – Na farme
5,58

Zahraj sa so zvieratkami – Na farme

Otoč kolieskom, objavuj roztomilé obrázky zvieratiek z farmy a nauč sa o nich niečo. Jednoduché úlohy rozvíjajú detskú predstavivosť a schopnosť riešiť problémy. Navyše podporujú koordináciu pohybov a zrakového vnímania. Skvelé interaktívne leporelo, ktoré budú deti milovať!

BA Ponožky, 2 druhy
5,90

BA Ponožky, 2 druhy

V ponožkách z jemnej bavlny nebudú bábiku Baby Annabell nikdy oziabať nôžky. V balení nájdete dva páry ponožiek. Originálny doplnok pre bábiky Baby Annabell. Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry. rozmery(šxvxh): 13x18,1x1,3

Nuby Hryzátko ohybné 6m+ 1x1 ks
6,80

Nuby Hryzátko ohybné 6m+ 1x1 ks

Nie je pochýb že toto je najflexibilnejšie hryzátko značky Nuby. - hryzátko sa pohybuje všetkými smermi vďaka rôznym spojom - hryzátko vďaka korálkam hrká - povzbudzuje detskú predstavivosť - podporuje zdravý vývoj ústnej dutiny - vhodné pre deti od 6m+ Rozmery produktu: 17 cm x 7 cm x 2 cm

Baby Annabell® Baby Annabell ® Súprava "Sladké sny"
15,65

Baby Annabell® Baby Annabell ® Súprava "Sladké sny"

Originálne šatôčky pre bábiky Baby Annabell ® Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry Skvele sa hodia k Baby Annabell ® postieľke "Sladké sny" a Šatníkovej skrini "Sladké sny" Baby Annabell ® Súprava "Sladké sny" sa skladá zo šiat a papučiek.

BABY born® Interaktívny kôň so žriebätkom
47,02

BABY born® Interaktívny kôň so žriebätkom

Interaktívny kôň so žriebätkom Baby Born. Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry. Stlačte ucho alebo nos. Vhodné pre deti od 3 rokov. BABY born sú úžasné bábiky, ktoré spolu so svojim rozličným príslušenstvom a módnymi doplnkami poskytujú nespočet možností pre rôznorodú hru.