Dokáže nevídané

Hasičské tričko s potlačou Najlepšie hasičské dievča
16,07

Hasičské tričko s potlačou Najlepšie hasičské dievča

Každý hasič potrebuje babu, ktorá sa len tak niečoho neľakajte. Ak jednu takú máte doma a náhodou je to "Najlepšie hasičské dievča", toto tričko je presne robené presne pre ňu! Tričko s potlačou "Najlepšie hasičské dievča" bude skvelé ako darček k narodeninám alebo Vianociam. Na tričko vám môžete dotlačiť tiež meno na želanie. V našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Prechodná vzorovaná obojstranná parka khaki
56,45

Prechodná vzorovaná obojstranná parka khaki

Obojstranná parka na prechodné obdobie, odopínateľná kapucňa, zapínanie na zips, kovové detaily v striebornej farbe, Vonkajšia strana:, sťahovanie v páse, dve predné vrecká na zips, Vnútorná strana:, vzorovaná, dve otvorené vrecká na bokoch, materiál: 100% polyester, podšívka: 100% polyester.

Dámské tričko pre programátorky My body is object oriented
14,06

Dámské tričko pre programátorky My body is object oriented

Toto tričko s vtipnou potlačou je len pre zasvätených. Motív My body is object oriented bude decentným pripomenutím, čo obnáša vaša profesia. Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v piatich farbách s rôznou farbou potlače. Ak túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme.

Môj prvý denný magentický kalendár
24,19

Môj prvý denný magentický kalendár

Tento unikátny kalendár umožňuje deťom sledovať dni, identifikovať dátumy, plánovať špeciálne udalosti a dokonca predpovedať počasie. Pridajte k zábave niečo navyše tým, že prispôsobíte rámček z prírodného dreva konkrétnym vyrytým...

Carrera CARRERA262 09Q - M (54)
69,00

Carrera CARRERA262 09Q - M (54)

Carrera Príbeh značky Carrera začal v roku 1956, keď sa Wilhelm Anger rozhodol nazvať svoju firmu vyrábajúcu športové okuliare po najdlhšom, najrýchlejšom a nejnebezpečnejšom preteku na svete - Carrera Panamericana. Dnes, využívajúc najmodernejšie technológie, Carrera prepisuje svoju vlastnú históriu a spája moderný mestský štýl so svojou športovou DNA. Pre koho? Dioptrické okuliare Carrera CARRERA262 09Q sú súčasťou najnovšej Carrera kolekcie navrhnutej pre mužov. Tento elegantný celorámový model odzrkadľuje aktuálne trendy v dizajnérskej očnej optike a jeho obdĺžnikový rám robí Carrera…