Hodiny nástenné

Nástenné hodiny: TV
14,90

Nástenné hodiny: TV

Nástenné hodiny: TV Nápadte hodiny s kontrolným signálom TV.  Číselník je chránený sklenenou tabuľou Priemer: 30 cm Napájanie: 1x AA     Váha: 0,72 Šírka: 31,0 Výška: 31,0 Dĺžka balenia: 4,5

Nástenné hodiny Antic Line
27,00

Nástenné hodiny Antic Line

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hodia na chalupu alebo do rustikálne ladených domovov. Ich prirodzená patina pripomína kúsky poznačené históriou a plné príbehov doby. Teraz ste na rade vy, aby ste im vtlačili kus zo svojho vlastného života.

Nástenné hodiny – strieborné
7,68

Nástenné hodiny – strieborné

Nástenné hodiny – strieborné Veľké nástenné hodiny. Skvelý doplnok do bytu, domu, kancelárie,.. Moderný dizajn oživí akýkoľvek interiér. Skvelý nápad na darček. Vďaka samolepiacim prvkom môžete hodiny jednoducho pripevniť na stenu (určené len pre hladké povrchy).   Veľkosť: 70 – 130 cm Napájanie: AA batérie (nie sú súčasť balenia)   Rozmery: Hodinová ručička: 8,5 cm Minútová ručička: 10,5 cm Sekundová ručička: 13 ...

Nástenné hodiny Pendule, žlté
29,00

Nástenné hodiny Pendule, žlté

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa vďaka použitému kovu perfektne hodia na chalupu alebo rustikálne ladené domovy. Ich prirodzená patina pripomína kúsky poznačené históriou, ktoré sú plné príbehov doby. Teraz ste na rade vy, aby ste im vtlačili kus zo svojho vlastného života.

Čierne nástenné hodiny Zuiver
52,00

Čierne nástenné hodiny Zuiver

Že nastal čas skrášliť interiér nejakým rafinovaným doplnkom? Súhlasíme! Tieto geniálne jednoduché hodiny sú nielen funkčným kúskom, ale tiež budú vášmu domovu náramne svedčať. O značke: Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Nástenné hodiny Zuiver Time
23,00

Nástenné hodiny Zuiver Time

Hodiny ako ukazovateľ času? To je jasné, ale Zuiver sa rozhodol im dať ešte ďalšiu hodnotu, a to estetickú! A tak sú všetky jeho hodiny hodné oslavovania. Sú to totiž moderné kúsky ako stvorené na vystavenie. - Materiál: OSB doska a alumíniové ručičky - Rozmery: 50 x 4,5 cm - Batérie: 1x AA (nie je súčasťou balenia)

Nástenné hodiny BePureHome Spotlight
55,00

Nástenné hodiny BePureHome Spotlight

De Eekhoorn je holandská dizajnová značka, ktorá sa rozhodla obohatiť svet interiérov a bývania nestarnúcimi kúskami, ktoré stoja na pomyselnom vrchole top dizajnu. Ich kvalitné spracovanie a dokonalé tvary a materiál, to všetko je nevyhnutnosťou pre každého, kto vyznáva vysokú kvalitu a neotrasiteľne krásnu estetiku.

Nástenné hodiny Cuisine 1963
41,00

Nástenné hodiny Cuisine 1963

Prirodzená patina a nádych starých čias, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov, ktoré len čakajú, až vyplávajú na povrch. A aký príbeh do nich vtlačíte vy?

Nástenné hodiny Black Numbers
37,00

Nástenné hodiny Black Numbers

Hodia sa na chalupu, do romaticky zariadených interiérov ale i tradične ladených domovov. Doplnky Antic Line sú vytvorené tak, že sa dajú veľmi ľahko kombinovať medzi sebou, ale skvele zapadnú i do už zariadených interiérov. Vyskúšajte si tento štýl s jemne vintage nádychom! - Materiál: kov - Rozmery: 59 cm