Izotonický sprej

MAR premium izotonický nosový sprej 1x30 ml
6,99

MAR premium izotonický nosový sprej 1x30 ml

• na zvlhčenie, čistenie a ošetrenie suchej nosovej sliznice a ako doplnok pri liečbe nádchy, • ošetruje podráždenú pokožku a sliznicu, • vhodný pri suchom zohriatom vzduchu, v klimatizovaných miestnostiach, v studenom počasí, • prípravok je obohatený o výťažok z Aloe vera, kyselinu hyalurónovú a dexpantenol pre rýchlejšie hojenie sliznice nosa. Spôsob použitia: Aplikuje sa 1 - 2 vstreky do každej nosnej dierky raz alebo niekoľkokrát denne podľa potreby. Vhodný pre deti od 6 mesiacov, dospievajúcich a dospelých. Zdravotnícka pomôcka.

MAR kids izotonický nosový sprej 1x30 ml
6,99

MAR kids izotonický nosový sprej 1x30 ml

• na zvlhčenie, čistenie a ošetrenie suchej nosovej sliznice a ako doplnok pri liečbe nádchy, • ošetruje podráždenú pokožku a sliznicu, • vhodný pri suchom zohriatom vzduchu, v klimatizovaných miestnostiach, v studenom počasí, • prípravok je obohatený o kyselinu hyalurónovú a dexpantenol pre rýchlejšie hojenie sliznice nosa. Spôsob použitia: Aplikuje sa 1 - 2 vstreky do každej nosnej dierky raz alebo niekoľkokrát denne podľa potreby. Vhodný pre deti od 6 mesiacov, dospievajúcich a dospelých. Zdravotnícka pomôcka.

QUIXX soft izotonický nosový sprej 1x30 ml
7,59

QUIXX soft izotonický nosový sprej 1x30 ml

Izotonický roztok s vodou z Atlantického oceána a Aloe vera. Nosový sprej s mechanickým rozprašovačom určený na čistenie a prevlhčovanie nosovej dutiny a prínosových dutín. Spôsob použitiaSprej sa aplikuje podľa potreby 1-2 vstreky, aj niekoľkokrát denne na prečistenie dýchacích ciest a uvoľnmenie dýchania. Aplikátor sa umiestni do nosovej dierky a stlačením rozprašovača sa aplikuje roztok. Aplikátor sa potom umyje a utrie do sucha.

QUIXX daily izotonický nosový sprej 1x100 ml
8,99

QUIXX daily izotonický nosový sprej 1x100 ml

Nosový izotonický sprej s morskou vodou na čistenie a zvlhčovanie nosa. Spôsob použitiaSprej sa aplikuje podľa potreby 1-2 vstreky na prečistenie dýchacích ciest. Aplikátor sa umiestni do nosovej dierky a stlačením rozprašovača sa aplikuje roztok. Aplikátor sa potom umyje a utrie do sucha. Upozornenie: Na použitie u dospelých a detí od 2 rokov. Použitie tejto zdravotníckej pomôcky viac než 1 osobou môže viesť k šíreniu infekcií.

PHYSIOMER KIDS nosový sprej izotonický, s obsahom morskej vody 1x115 ml
12,09

PHYSIOMER KIDS nosový sprej izotonický, s obsahom morskej vody 1x115 ml

Nosový sprej: jemne odstraňuje nadbytočný hlien, nečistoty a dráždivé látky z nosovej sliznice pri nádche a upchatom nose, zvlhčuje nosovú sliznicu a pomáha potlačiť nosovú infekciu, zabraňuje rozšíreniu nosových infekcií do uší a dýchacích ciest. Spôsob použitiaJedno vstreknutie do každej nosovej dierky 1x denne ako súčasť dennej hygieny. Pri nádche a upchatom nose sa dávkovanie zvyšuje na jedno vstreknutie 2-4x denne do každej nosovej dierky. Bezpečný aj na každodenné používanie. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 2 rokov.