Je častým

Prasiatko do chladničky Orion
6,29

Prasiatko do chladničky Orion

Prasiatko do chladničky je vtipnou pomôckou, ako zamedziť častým nájazdom na chladničku. Prasiatko má zabudované čidlo, vďaka ktorému zachrochtá zakaždým, keď otvoríte chladničku a ona sa rozsvieti. Na 2 tužkové AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Komedie masopustu čili Ať si to každý přebere jak chce - William Shakespeare
8,49

Komedie masopustu čili Ať si to každý přebere jak chce - William Shakespeare

Slavná Shakespearova komedie, v překladu Aloise Bejblíka nazvaná Komedie masopustu čili ať si to každý přebere, jak chce, je hrou lásky, proměn, převleků a přeludů i jadrného veselí a patří mezi autorova vrcholná komediální díla. Díky své bohaté divadelnosti, poutavému příběhu a postavám, které si získají diváka, je častým hostem v repertoáru divadel. Vychází jako 135. svazek edice D.

Sebclair šampón 100 ml
8,99

Sebclair šampón 100 ml

Šampón Sebclair sa používa na ošetrenie vlasovej časti hlavy (seboroická dermatitída, pityriasis versicolor) a ako prípravok proti lupinám. Seboroická dermatitída je častým ochorením pokožky hlavy, ktoré je charakteristické prítomnosťou vyrážky, svrbenia a tvorby šupín na pokožke. Šampón Sebclair prispieva k odstráneniu ohraničených šupín, vďaka špecifickému zloženiu zmierňuje svrbenie a obnovuje fyziologickú rovnováhu vlasov a pokožky hlavy. Viac na adcc.sk