Je 20 mm

Ložisková jednotka INA RAT20, Ø otvoru 20 mm
42,49

Ložisková jednotka INA RAT20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria RAT sú dvojdverové prírubové bytové jednotky z oceľového plechu s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PCJ20-N, Ø otvoru 20 mm
51,00

Ložisková jednotka INA PCJ20-N, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria PCJT sú prírubové bytové jednotky s prírubami s dvoma skrutkami vyrobené zo sivej liatiny s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Prípony: N = liate puzdro s drážkovým vybraním pre ochranné viečka FA 125 = puzdro s povrchovou úpravou Corrotect TV = plastové puzdro Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA RAY20, Ø otvoru 20 mm
34,99

Ložisková jednotka INA RAY20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria RAY sú prírubové puzdrá s prírubami z troch alebo štyroch otvorov vyrobené z oceľového plechu s vnútornými skrutkami vo vnútornom krúžku a tesneniami P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA FLCTE20, Ø otvoru 20 mm
48,99

Ložisková jednotka INA FLCTE20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria FLCTE sú dvojdverové prírubové bytové jednotky zo šedej liatiny s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PBY20, Ø otvoru 20 mm
34,99

Ložisková jednotka INA PBY20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria PBY sú stojaté bytové jednotky z oceľového plechu s poistnými skrutkami vo vnútornom krúžku a tesneniami P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PHE19, Ø otvoru 20 mm
62,00

Ložisková jednotka INA PHE19, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Série PHE sú upínacie skrinky zo šedej liatiny s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PTUE25, Ø otvoru 20 mm
68,00

Ložisková jednotka INA PTUE25, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Série PTUE sú radiálne vložené guľkové ložiskové jednotky zo šedej liatiny s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PSFT20, Ø otvoru 20 mm
60,00

Ložisková jednotka INA PSFT20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria PSFT sú odoberacie skrinky zo šedej liatiny s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PB20, Ø otvoru 20 mm
42,49

Ložisková jednotka INA PB20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria PB sú stojaté bytové jednotky z oceľového plechu s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.

Ložisková jednotka INA PBS20, Ø otvoru 20 mm
51,00

Ložisková jednotka INA PBS20, Ø otvoru 20 mm

Bytové jednotky INA sú dostupné ako stojkové ložiskové teleso, prírubové ložisko a domové bytové jednotky. Jednotky sú pripravené na montáž. Aby bola zaručená funkčnosť a bezpečnosť, sú ložiská a puzdrá navzájom zladené. Séria PBS sú stojaté bytové jednotky z oceľového plechu s výstredným zaisťovacím golierom a tesnením P, ktoré sú namazané na celý život. Tento text bol preložený strojovo.