Je kontrola

DORS UV lampa DORS 135 na overovanie bankoviek
63,99

DORS UV lampa DORS 135 na overovanie bankoviek

Jednoduchá UV lampa z novej modelovej rady DORS 100, s kontrolou priehľadu a rozmeru. UV lampa DORS 135 je dizajnovaná na vizuálnu kontrolu autenticity bankoviek rôznych mien, bezpečnostných prvkov, bezpečnostných formulárov a iných dokumentov rôznymi spôsobmi. Vďaka výkonnému zdroju UV žiarenia (12W) a široká kontrolná plocha DORS 135 ponúka jednoduchú a efektívnu prácu pri akomkoľvek dennom svetle, čím je možné kontrolovať bankovky buď po jednom alebo aj ako celok v balíku. DORS 135 je vybavená aj spodným zdrojom svetla s denným svetlom. Široká plocha na kontrolu umožňuje efektívne…

Analogový tlakoměr oleje Equus
42,43

Analogový tlakoměr oleje Equus

Dobrý motor sa vyznačuje konštantným tlakom oleja, ktorý sa dosiahne krátko po naštartovaní. S týmto prístrojom je možná kontrola tlaku oleja v motore počas jazdy i pri naštartovaní. Tak je možné odhaliť prípadnú poruchu motora alebo opotrebovanosť oleja.

Poťah Joola Amy Classic, čierna, 1,0 mm
35,29

Poťah Joola Amy Classic, čierna, 1,0 mm

Joola vyvinula nový antitiopsinový poťah, ktorý je náhradou za zakázané hladké trávy. Disponuje extrémne mäkkou špongiou a je určený pre hráčov, ktorí preferujú blokovanie a zasekávanie topspinov súpera pri stole. Veľmi dobrá kontrola pri pinku.

Raketa na stolný tenis
23,09

Raketa na stolný tenis

Raketa na stolný tenis Butterfly Korbel Magic, rotácia 8, rýchlosť 9, kontrola 9, poťah 1,9 mm, určená pre rýchlejšiu hru s dobrou kontrolou. Pálka je vyrobená podľa dlhoročného najlepšieho českého hráča Petra Korbela. Raketa je vybavená českými textami.