Koš b 42

Kôš na bielizeň 42 x 32cm
6,90

Kôš na bielizeň 42 x 32cm

Kôš na bielizeň 42 x 32cm Moderný kôš vyrobený z odolného materiálu. Určite nájde uplatnenie v každej domácnosti, kancelárii, škôlke atď. Perfektný ako obal na uskladnenie hračiek alebo iných predmetov. Okrem toho funguje ako kôš na bielizeň. Moderný dizajn sa zmestí do každého interiéru a bude to skvelá dekorácia. Ľahko sa čistí. Módne a praktické príslušenstvo so širokou škálou použitia. Rozmery: 42 cm x 32 cm (výška x priemer)

Kôš na bielizeň 42 x 32cm - hnedý
6,90

Kôš na bielizeň 42 x 32cm - hnedý

Kôš na bielizeň 42 x 32cm - hnedý Moderný kôš vyrobený z odolného materiálu. Určite nájde uplatnenie v každej domácnosti, kancelárii, škôlke atď. Perfektný ako obal na uskladnenie hračiek alebo iných predmetov. Okrem toho funguje ako kôš na bielizeň. Moderný dizajn sa zmestí do každého interiéru a bude to skvelá dekorácia. Ľahko sa čistí. Módne a praktické príslušenstvo so širokou škálou použitia. Rozmery: 42 cm x 32 cm (výška x priemer)

Detský úložný kôš z vodného hyacintu s vekom Bloomingville, ⌀ 42 cm
120,90

Detský úložný kôš z vodného hyacintu s vekom Bloomingville, ⌀ 42 cm

Svet tých najmenších má byť hravý, farebný, optimistický a čarovný. Presne také sú hračky, doplnky a dekorácie značky Bloomingville. Uvidíte, že poteší nielen vás, ale hlavne naše malé zlatíčka ♥ O značke: Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky…