Kolesa

Na kolesách
6,00

Na kolesách

Milé veršované hádanky s nádhernými ilustráciami a s otvormi v knihe, ktoré znázorňujú kolesá auta, motorky, buldozéra, formuly, hasičského auta, električky a ďalších dopravných prostriedkov.

Kolesá (sada 10 ks)
757,79

Kolesá (sada 10 ks)

Kolesá (sada 10 ks) na vytváranie dlhých ciest s rôznymi možnosťami stavby. Vyrobené z tuhého,pevného, polotvrdého a zároveň ľahkého plastového materiálu.

Ozubené kolesá - Super sada
76,32

Ozubené kolesá - Super sada

Dokonca aj malé deti budú intuitívne využívať zručnosti potrebné na riešenie problémov a technické zručnosti k vytváraniu pohyblivých majstrovských kúskov, ktoré sa budú otáčať  a hýriť farbami!

Rekordy na 4 kolesách
7,00

Rekordy na 4 kolesách

Hravé učenie Obrovské nákladné autá a traktory Rekordy na 4 kolesáchZákladné údaje, zábavné skutočnosti a rekordy!A nechcel by si zdokonaliť obrovské vozidlo? Si na štarte rely v kreslení – nastúp teda a pridaj plyn!Nakresli pretekárske auto, príves nákladného vozidla aj poľnohospodárske stroje od výmyslu sveta. Zoznám sa so zaujímavosťami zo sveta motorových vozidiel. Zisti, ktoré obrovské rýpadlo má hmotnosť vyše 800 ton a či jestvuje nákladiak dlhý 50 metrov. Vyrieš zaujímavé rébusy a obdivuj jedinečné kvadrokoptéry, gigantické dopravné lode či rýchlovlaky. Toto všetko a ešte oveľa viac…

Kľúč na kolesá Hazet 772
35,99

Kľúč na kolesá Hazet 772

Výťahová časť kovaná z pevnej látky · S vonkajším štvorcovým spojovacím štvorcom - 12,5 = 1/2 ″ · Pre vložky s vnútorným kľúčom séria - HAZET 900 · Špeciálna oceľ · Povrch: pochrómovaný Tento text bol preložený strojovo.

Podobné témy