Krabicka na

Krabička na čaj Thés
26,00

Krabička na čaj Thés

Dekorácie značky Antic Line sú takým závanom starých čias. Skrýva sa v nich patina, ktorá dáva dekoráciám pocit, akoby už zažili mnoho a mnoho príbehov predošlých rokov. Aký príbeh do nich vložíte vy? - Materiál: drevo - Rozmery: 46 x 9 x 8,6 cm

Olimp krabička na tablety
2,59

Olimp krabička na tablety

Již dlouho uvažujete o tom, že ta spousta krabiček ve vaší skříni, tašce nebo poličce nad umyvadlem se vám nikdy nevejde do tašky na cesty? Vždycky se vám špatně hledají BCAA, mezi glutaminem nebo kreatinem v prázdné krabičce po žvýkačkách? Mnoho chytrých lidí již přešlo na variantu krabičky na kapsle, či tablety. Krabička má rozdělené přihrádky, aby se vám kapsle nepletly. Krabička na tablety je opatřena panty na jedné straně a pevným uzávěrem na straně druhé. Pro její otevření je třeba vyvinout větší sílu, nedochází tak k otevření krabičky v tašce nebo k jejímu otevření při neopatrné…

Krabička na vreckovky KP8727 Autronic
10,19

Krabička na vreckovky KP8727 Autronic

Konečne sa vám nebudú papierové vreckovky povaľovať po celom byte. V tejto štýlovej krabičke s romantickým motívom Londýna budú aj vreckovky vyzerať dobre. Jednoduché vloženie pomocou vysunutia bočnej strany.

Krabička na drobnosti Antic Line Secret
12,00

Krabička na drobnosti Antic Line Secret

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hodia na chalupu alebo do rustikálne ladených domovov. Ich prirodzená patina pripomína kúsky poznačené históriou a plné príbehov doby. Teraz ste na rade vy, aby ste im vtlačili kus zo svojho vlastného života.

Krabička na šitie Antic Line Couture
32,00

Krabička na šitie Antic Line Couture

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hoda na chalupu alebo do rustikálne ladených domovov. Ich prirodzená patina pripomína kúsky poznačené históriou a plné príbehov z minulých dôb. Teraz ste na rade vy, aby ste im vtlačili kus zo svojho vlastného života.

Altom Drevená krabička na drobnosti 24 x 17 x 8 cm
6,99

Altom Drevená krabička na drobnosti 24 x 17 x 8 cm

Drevená dekoračná krabička so skleneným vekom, zdobená indickým amuletom, pozostávajúcim zo siete tkanej do kruhu a zdobený perím a korálkami, dokonale ladí s interiérmi v škandinávskom štýle, ale aj s nábytkom vyrobeným z prírodných materiálov. Kúpte si túto krásnu krabičku na vaše poklady. Môžete do nej schovať šperky, drobnosti alebo napríklad upomienkové predmety z ciest.

SECURIT Krabička na mince a bankovky, čierna guma
15,90

SECURIT Krabička na mince a bankovky, čierna guma

Praktická krabička na účtenky, mince a bankovky. Je vyrobená z masívneho dreva a vchná chlopňa z lepenej kože. Pre bezpečnejšie uzavretie je vybavená elastickou šnúrkou. Tento produkt ocení každý čašník v reštaurácii ako nevyhnutnú a elegantnú pomôcku pri inkasovaní platieb.

Podobné témy