L pravá

Pravá láska
8,56

Pravá láska

Vietnamský mních a svetoznámy zenový učiteľ Thich Nhat Hanh ponúka v tomto knižnom poklade nadčasový pohľad na skutočnú lásku. Jednoducho a priamočiaro skúma štyri aspekty lásky opísané v budhistickej tradícii – láskavosť, súcit, radosť a slobodu – a hovorí o nich v kontexte každodenného života. Naučí vás, ako prehĺbiť porozumenie a súcit, prekonať pýchu aj pocity žiarlivosti, a tak dosiahnuť obnovenie vnútorného mieru. Dozviete sa, ako vám konanie s plným vedomím pomôže priniesť šťastie a radosť človeku, ktorého milujete.

PROTETIKA BANDÁŽ ZÁPÄSTIA ZA-4 L PRAVA 19-21CM
7,42

PROTETIKA BANDÁŽ ZÁPÄSTIA ZA-4 L PRAVA 19-21CM

Zápästná bandáž poskytuje komfortnú a pevnú podporu pre strnulé, ochabnuté, zranené či boľavé väzy pri veľkej záťaži. Používa sa pri instabilite zápästia alebo pri pérujúcom zápästí, vhodná na doliečovanie po zlomeninách, luxáciách a distorziách zápästných kostí, pri syndróme karpálneho tunela, tendosynovitíde flexorov a extenzorov, artróze a artritíde radiokarpálneho kĺbu. Napomáha predchádzať preťaženiu a natiahnutiu zápästného kĺbu, zmierňuje bolesť a opuchy. Využitie liečebného účinku fyziologického tepla zachyteného materiálom bandáže. Viac na adcc.sk

Stmívání, pravá láska a vy - Louise Deaconová
10,87

Stmívání, pravá láska a vy - Louise Deaconová

Některé dívky mají v lásce štěstí, jelikož instinktivně dokáží rozpoznat muže, který je může učinit šťastnými. Jejich úspěch je tajemstvím dokonce i pro ně samotné. Kniha psycholožky Louise Deaconové toto tajemství odhaluje. Na příkladu ságy Stmívání dokazuje, jak romantické knihy a filmy ovlivňují názory žen na milostné vztahy, pomocí praktických příkladů a návodných rad odkrývá zavedená klišé a učí čtenářky poznávat svou osobnost i své skutečné touhy a potřeby. Každá dívka má právo na štěstí a s touto knihou se její šance mnohonásobně zvyšují!

Ortéza na členok Zamst A2-DX, L, pravá noha
59,49

Ortéza na členok Zamst A2-DX, L, pravá noha

Vysoko elastická športová ortéza na členok Zamst A2-DX sa radí medzi najkvalitnejšie ortézy z dielne Zamst. Vďaka kvalitným materiálom a technológiám poskytuje ortéza maximálne spevnenie a stiahnutie členka. Dokonalá stabilizácia, flexibita a pohodlie.