Leští povrch

PETRONAS Čistič a leštič motocykla bez oplachnutia 400 ml
3,60

PETRONAS Čistič a leštič motocykla bez oplachnutia 400 ml

Tento produkt je špeciálne vyvinutý pre čistenie, leštenie a ochranu motocyklovej kapotáže bez použitia vody.Čistí a leští všetky lakované a plastové povrchy,rovnako ako gumu plast a chrómované diely. Produkt obsahuje špeciálne vosky,ktoré zanechávajú povrch chránený a vyleštený.

PETRONAS Čistič prístrojovky matný 500ml
5,00

PETRONAS Čistič prístrojovky matný 500ml

Leští palubnú dosku a chráni pred starnutím.Čistí,leští a chráni povrchy z plastu,imitácie kože,gumy a dreva.Jeho exkluzívna neutrálna formula vyčistí ošetrovaný povrch dôkladne ,pričom odstráni prach a alergény, ktoré sa zachytia na utierke. Eliminuje zápach dymu.

PETRONAS Čistič pristrojovky lesklý 500ml
5,00

PETRONAS Čistič pristrojovky lesklý 500ml

Leští palubnú dosku a chráni pred starnutím.Čistí,leští a chráni povrchy z plastu,imitácie kože,gumy a dreva.Jeho exkluzívna neutrálna formula vyčistí ošetrovaný povrch dôkladne ,pričom odstráni prach a alergény, ktoré sa zachytia na utierke.Eliminuje zápach dymu.

Meguiars DA Microfiber Correction Compound
40,70

Meguiars DA Microfiber Correction Compound

Meguiars DA Microfiber Correction Compound - mikroabrazívna leštenka 473 ml Nielen profesionáli iste ocenia absolútnu šetrnosť výrobku. Pri leštení nie je nutné zakrývať maskovacou páskou žiadne sklenené, plastové , chrómové ani iné povrchy! Výrazne tak ušetríte čas predtým potrebný pre zakrytie ostatných povrchov . DA Microfiber Correction Compound zároveň leští povrch do vysokého lesku a nie je tak nutné povrch prelešťovať jemnú finišovacou pastou. Po tomto jedinom kroku v korekcii a leštenie laku zároveň stačí povrch zavoskovať pomocou DA Microfiber Finishing Waxu pre maximálnu ochranu.…

Turtle Wax ZIP WAX 500 ml
5,20

Turtle Wax ZIP WAX 500 ml

Zip Wax 500ml Šampón s voskom • zanechá dokonale čistý povrch a voskový ochranný film s vysokým leskom   Turtle Wax Zip Wax - autošampón s voskom Špičkový autošampon od Turtle Wax. 2 v 1 - umýva a voskuje v jednom kroku. Pokročilá receptúra šampónu a jeho jedinečná formula rýchlo odstraňuje aj tie najproblémovejšie škrvny a nečistoty. Zároveň vytvára ochranný voskový film, leští a nezanecháva žiadne šmuhy.