Lem bb17

Strieborný prsteň s krištálmi Swarovski ab efekt 35031.2
73,50

Strieborný prsteň s krištálmi Swarovski ab efekt 35031.2

Už dlho hľadáte jednoduchý, ale napriek tomu luxusný prstienok, ktorý možno nosiť ku každodennému outfitu? Potom vám odporúčame strieborný prsteň s AB Swarovski kryštálmi. Prsteň 35031.2 je vyrobený zo striebra o rýdzosti 925/1000 s povrchovou úpravou ródiom, ktorá bráni sčernaniu, zožltnutiu a poškriabaniu šperku. Prsteň je zdobený drobnými AB Swarovski kryštálmi. Šperk neobsahuje nikel, a tak ho bez obáv môžu nosiť aj alergici a citlivé osoby. Strieborný prsteň 35031.2 s AB kryštálmi Swarovski pre vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky v prevádzkarni v Jablonci nad Nisou. Poctivú…

Vtipné tričko s potiskem pro studenty
14,06

Vtipné tričko s potiskem pro studenty

Jo ty sladká studentská léta... Život studenta je prostě skvělý. Pro všechny, kteří denně "těžce" studují a nemají ani chvíli oddechu je určeno naše vtipné triko s potiskem. Tričko pro studenty s potiskem pití, sex a spánek bude skvělé na běžné nošení, nebo víkendovou párty! Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v pěti barvách s různou barvou potisku. Jestliže toužíte po jiné kombinaci, barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Pánske tričko pre cyklistu nie len k narodeninám
16,07

Pánske tričko pre cyklistu nie len k narodeninám

Hľadáš tričko s potlačou pre cyklistu, sexi cyklistu? Tak s týmto tričkom rozhodne nestúpiš vedľa. Tričko bude skvelé ako darček k narodeninám, ale radosť urobí samozrejme aj len tak. Tričko ti tiež radi upravíme, dotlač veku, roku narodenia alebo mena nie je problém! Tričko, Neznášam byť sexi, ale som cyklista, tak to inak nejde, je tu pre teba! Na našom eshope môžete štandardne kúpiť tričko v niekoľkých farbách s rôznou farbou potlače. Ak však túžite po inej kombinácii, farbe trička alebo potlače, určite nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám radi vyhovieme. 

Dermacol - Monobalzám na pery
3,99

Dermacol - Monobalzám na pery

Ultra lesk & jemná starostlivosť v krémovej fázi vďaka obsahu prírodných vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E zabraňuje vysušovaniu a pery hydratuje, zvláčňuje, dodá im zvodný lesk a plnosť.

Set tato a syn - ideálne rodinné tričká
30,17

Set tato a syn - ideálne rodinné tričká

Set tričiek pro tata a syna s potlačou "Tato a syn, najlepší priatelia" bude skvelým pripomenutím puta, ktoré spája otca a syna. Tieto rodinné tričká s potlačou pre tata a syna urobia istotne veľkú radosť. Čo takto zobrať tričká na rodinnú oslavu?  Tričká sú k dispozícii v troch farebných variantách. Ak by ste chceli inú farbu trička alebo potlače, napíšte nám na email info@bezvatriko.cz.