Letných dní k

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 XXL
62,60

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 XXL

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 XXL.Materiál: 100% polyester Dámska blúzka značky Desigual, super úlovok, ktorý budete rada nosiť, ladí k džínsom aj k sukni, voľného, ​​ľahko naberaného strihu, s jemným volánovým rukávom, do letných dní priamo ideálne. Značka Desigual sa vyznačuje svojou jedinečnosťou, preto sa vzor či potlač na tovar nemusí 100% zhodovať s uvedenou fotografiou.

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 M
62,60

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 M

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 M.Materiál: 100% polyester Dámska blúzka značky Desigual, super úlovok, ktorý budete rada nosiť, ladí k džínsom aj k sukni, voľného, ​​ľahko naberaného strihu, s jemným volánovým rukávom, do letných dní priamo ideálne. Značka Desigual sa vyznačuje svojou jedinečnosťou, preto sa vzor či potlač na tovar nemusí 100% zhodovať s uvedenou fotografiou.

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 S
62,60

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 S

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 S.Materiál: 100% polyester Dámska blúzka značky Desigual, super úlovok, ktorý budete rada nosiť, ladí k džínsom aj k sukni, voľného, ​​ľahko naberaného strihu, s jemným volánovým rukávom, do letných dní priamo ideálne. Značka Desigual sa vyznačuje svojou jedinečnosťou, preto sa vzor či potlač na tovar nemusí 100% zhodovať s uvedenou fotografiou.

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 L
62,60

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 L

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 L.Materiál: 100% polyester Dámska blúzka značky Desigual, super úlovok, ktorý budete rada nosiť, ladí k džínsom aj k sukni, voľného, ​​ľahko naberaného strihu, s jemným volánovým rukávom, do letných dní priamo ideálne. Značka Desigual sa vyznačuje svojou jedinečnosťou, preto sa vzor či potlač na tovar nemusí 100% zhodovať s uvedenou fotografiou.

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 XL
62,60

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 XL

Desigual Dámska blúzka Blus Clarie Marino 19SWBW83 5001 XL.Materiál: 100% polyester Dámska blúzka značky Desigual, super úlovok, ktorý budete rada nosiť, ladí k džínsom aj k sukni, voľného, ​​ľahko naberaného strihu, s jemným volánovým rukávom, do letných dní priamo ideálne. Značka Desigual sa vyznačuje svojou jedinečnosťou, preto sa vzor či potlač na tovar nemusí 100% zhodovať s uvedenou fotografiou.

NAFUKOVACÍ BAZÉNIK PRE PSOV 122cm
86,91

NAFUKOVACÍ BAZÉNIK PRE PSOV 122cm

Nafukovací bazénik pre psov Tento nafukovací bazén je vyrobený z pevného PVC odolného proti proškrábnutí. Vďaka zníženému boku je oveľa jednoduchšie vstup a výstup psíkov.Bazénik sa výborne hodí na balkón alebo záhradku a je vhodný pre každého psíka, ktorý nemá počas sparných letných dní prístup k miestu, kde by sa mohol schladiť.

Fieldmann FZG 1001
20,99

Fieldmann FZG 1001

Záhradný gril ako nenahraditeľný prostredník pre stretávanie sa s priateľmi pri grilovanom kúsku mäsa alebo zeleniny najmä počas teplých letných dní a večerov. Hmotnosť a rozmer grilu zaistí časovú nenáročnosť s jeho manipuláciou pred i po grilovaní. Veľkosť ohniska 45 × 30 cm postačí na prípravu pokrmov menej početnej skupiny rodinných príslušníkov či priateľov. Vzhľadom k navrhnutému nožnicovému dizajnu je gril extrémne skladný a možno ho zasunúť napríklad za skrinku alebo regálik v záhradnom domčeku. Tento charakter zaručuje ľahkú prenosnosť tohto grilu.

Filtračná kanvica BRITA Marella Cool Memo biela
18,79

Filtračná kanvica BRITA Marella Cool Memo biela

  POPIS Filtračná kanvica Marella Cool Memo od výrobcu Brita obsahuje vodný filter Maxtra a je vybavená digitálnym ukazovateľom Brita Memo, ktorý vám pomôže ohliadať dátum výmeny filtra. Celkový objem kanvice je 2,4 l a množstvo prefiltrovanej vody 1,4 l. Kanvica na filtrovanie vody Brita využíva filter Brita Maxtra. Filtrovaná voda má zníženú tvrdosť vody. Tým sa výrazne redukuje usadzovanie vodného kameňa v kuchynských spotrebičoch a tým predlžuje ich životnosť. Filtrovaná voda je chutnejšia a tiež nápoje pripravované z nej (káva, čaj a podobne) majú lepšiu chuť. Filtrovaním vody totiž…

Brita Marella XL Memo Modrá
39,69

Brita Marella XL Memo Modrá

  POPIS Filtračná kanvica Elemaris Cool Meter od výrobcu Brita obsahuje vodný filter Maxtra a je vybavená inteligentným počítadlom Brita Memo, ktorý určuje optimálny dátum výmeny filtra. K tomu využíva 3 spôsoby merania (meria dobu používania filtra, tvrdosť vody a množstvo prefiltrovanej vody). Celkový objem kanvice je 2,4 l a množstvo prefiltrovanej vody 1,4 l. Kanvica na filtrovanie vody Brita využíva filter Brita Maxtra. Filtrovaná voda má zníženú tvrdosť vody. Tým sa výrazne redukuje usadzovanie vodného kameňa v kuchynských spotrebičoch a tým predlžuje ich životnosť. Filtrovaná voda…

Brita Elemaris Cool Meter biela
39,69

Brita Elemaris Cool Meter biela

  POPIS Filtračná kanvica Elemaris Cool Meter od výrobcu Brita obsahuje vodný filter Maxtra a je vybavená inteligentným počítadlom Brita Meter, ktorý určuje optimálny dátum výmeny filtra. K tomu využíva 3 spôsoby merania (meria dobu používania filtra, tvrdosť vody a množstvo prefiltrovanej vody). Celkový objem kanvice je 2,4 l a množstvo prefiltrovanej vody 1,4 l. Kanvica na filtrovanie vody Brita využíva filter Brita Maxtra. Filtrovaná voda má zníženú tvrdosť vody. Tým sa výrazne redukuje usadzovanie vodného kameňa v kuchynských spotrebičoch a tým predlžuje ich životnosť. Filtrovaná voda…