Môžete prenášať

Zone Shoe Bag
17,99

Zone Shoe Bag

Zone Shoe Bag je vrecúško, v ktorom môžete prenášať mokré alebo špinavé topánky a nič sa vám v batohu alebo taške neušpiní.

Orion Magnetická doska na nože 30 x 21,5 cm
23,49

Orion Magnetická doska na nože 30 x 21,5 cm

Praktická a elegantná magnetická doska na nože, ktorú môžete ľahko prenášať podľa potreby. Nože aj iné kovové predmety stačí na dosku len priložiť a máte ich vždy po ruke. materiál: magnet, drevo s povrchovou úpravou.

Fox kelímky bait tubes half size
16,99

Fox kelímky bait tubes half size

Kelímky pre bezpečné uloženie vašich návnad. Majú skrutkovacie, nepriepustné viečka s gumovým tesnením. Vaše nadipované návnady, gumové nástrahy atď teraz môžete prenášať bez strachu, že vám zašpiní tašku .

R-SPEKT Cube bag
8,86

R-SPEKT Cube bag

Cube bag sú menšie brašnárske taštičky na krmivo a bižutériu s rozmermi 16 x 16 x 11cm, slúžia najčastejšie ako príručné malé brašničky na návnady a nástrahy. Môžete v nich prenášať menšie množstvo napr. Sušeného, drveného či krájaného boilies, alebo

USB kábel – Lightning
2,84

USB kábel – Lightning

USB kábel – Lightning Nylonový opletaný kábel na iPhone, pomocou ktorého môžete pripojením k počítaču spravovať obsah telefónu, prenášať obrázky, hry, hudbu a oveľa viac. Kábel je nový a pracuje s najnovšími zariadeniami iOS. USB 2.0 Opletaný kábel Dĺžka: 2 metre