Minier

Tma - Bernard Minier
14,00

Tma - Bernard Minier

Na Štedrý deň objaví rozhlasová moderátorka v schránke list od ženy, ktorá sa chystá spáchať samovraždu. Na druhý deň ráno zavolá do rádia neznámy muž a obviní ju z toho, že nič nepodnikla na jej záchranu. Čoskoro sa obvinenia, urážky a dokonca hrozby znásobia, akoby sa niekto usiloval prevziať kontrolu nad jej životom... Čo ak sú naši blízki celkom iní, než sa zdá?

Mráz - Bernard Minier
14,00

Mráz - Bernard Minier

Vražedné šialenstvo uprostred francúzskych Pyrenejí! Prvý diel francúzskej bestsellerovej série s kriminalistom Martinom Servazom. Pracovníci elektrárne v Pyrenejach nájdu mŕtvolu koňa bez hlavy zavesenú na stožiari lanovky, ktorá je v oblasti jedinou prístupovou cestou. Vyšetrovanie zverili Martinovi Servazovi, veliteľovi v Toulouse. Ten na mŕtvole identifikuje DNA, ktorá patrí jednému z chovancov inštitútu. Ústav je pritom tak zabezpečený, že nie je možné, aby sa niekto z chovancov mohol dostať von...

Noc - Bernard Minier
14,00

Noc - Bernard Minier

Pri vyšetrovaní vraždy na ropnej plošine nórska vyšetrovateľka Kirsten Nigaardová nájde v kabíne podozrivého zvláštne fotografie. O pár dní neskôr už sedí v toulouskej kancelárii kriminalistu Martina Servaza, ktorý si snímky so záujmom prezerá. Je na nich on sám zachytený objektívom nepolapiteľného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To však nie je všetko. Na jednej z fotografií je malé dieťa a jediné slovo: Gustáv. Pre Kirsten a Martina sa začína desivá výprava s ešte desivejším nepriateľom na jej konci,

Kruh - Bernard Minier
14,00

Kruh - Bernard Minier

Marsac je malebné mestečko v Pyrenejach známe vďaka elitnej univerzite. Jeho pokojnú atmosféru rozbúri informácia o vražde mladej profesorky a nález tela miestneho chovateľa psov, ktoré roztrhali na kusy jeho vlastné zvieratá... Kto a prečo rozpútal v tomto univerzitnom meste šialenstvo smrti? Mohlo by byť dielom sériového vraha Hirtmana? Stačí jeden tajomný telefonát a detektív Martin Servaz začína nové vyšetrovanie. Hlavným podozrivým je totiž syn jeho bývalej lásky z univerzity...

Údolie - Bernard Minier
13,00

Údolie - Bernard Minier

Zúfalé prosby o pomoc uprostred noci. Údolie odrezané od sveta. Opátstvo plné tajomstiev. Tajomný les. Séria hrozivých vrážd. Vydesení obyvatelia, ktorí žiadajú spravodlivosť. Obvinenia. Komunita na pokraji chaosu. Nový román od Bernarda Miniera.

Na kraji priepasti - Bernard Minier
14,00

Na kraji priepasti - Bernard Minier

Mladá Francúzka Moira tvrdo pracovala, aby získala v Hongkongu svoju vysnenú prácu. Ultramoderný internetový gigant však skrýva nejedno ťaživé tajomstvo a Moira čoskoro zistí, že ju špehujú a prenasledujú. Keď sa medzi zamestnancov votrie násilná smrť a vraždy striedajú samovraždy, Moira nadobudne presvedčenie, že noc sa skončí odhalením pravdy desivejšej ako najhoršia nočná mora.

Oakley LINER MINER - Zjazdové okuliare
159,99

Oakley LINER MINER - Zjazdové okuliare

Lyžiarske okuliare Oakley LINER MINER boli vytvorené za účelom poskytnúť dokonalé periférne videnie. Okuliare sú pritiahnuté bližšie k vašej tvári než kedykoľvek predtým, čo umožňuje dokonalý výhľad. Sú skonštruované tak, aby dokonalo sadli na väčšinu prilieb.

Oakley LINER MINER - Lyžiarske okuliare
119,99

Oakley LINER MINER - Lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Oakley LINER MINER boli vytvorené za účelom poskytnutia dokonalého periférneho videnia. Okuliare sú pritiahnuté bližšie k vašej tvári než kedykoľvek predtým, čo umožňuje dokonalý výhľad. Sú skonštruované tak, aby dokonalo sedeli na väčšinu prilieb.

Oakley LINE MINER M - Lyžiarske okuliare
174,95

Oakley LINE MINER M - Lyžiarske okuliare

S cieľom vytvoriť okuliare s cylindrickým tvarom, plochou šošovkou, ale so špičkovým periférnym zorným poľom vznikol nový Oakley LINE MINER M. Pri tomto modeli sa podarilo dostať okuliare bližšie k hlave, než bolo doposiaľ, čím v Oakley dosiahli neuveriteľné zorné pole do všetkých smerov. Variant M je vhodný pre mladších lyžiarov a snowboarďákov.

Oakley LINE MINER L - Lyžiarske okuliare
128,95

Oakley LINE MINER L - Lyžiarske okuliare

S cieľom vytvoriť okuliare s cylindrickým tvarom (s plochou šošovkou) so špičkovým perifeérnym zorným poĺom vznikol nový Oakley LINE MINER L. Pri tomto modele sa podarilo dostať okuliare bližšie k vašej hlave, než bolo doposiaľ, čím v Oakley dosiahli neuveriteľné zorné pole do všetkých smerov.

Podobné témy