Mlieko m

Fľaška s mliekom
2,00

Fľaška s mliekom

S touto čarovnou fľaškou s mliečkom, z ktorej nikdy neubúda, nakŕmiš svoje bábätko stále, keď bude hladné. Fľaška je vyrobená z plastu. Nakoľko je veľa farieb cumlíka, dodáva sa náhodným výberom. Cena je za 1 ks. Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov. Rozmer fľašky:výška: 14 cmpriemer: 4 cm

Mlieko a med - Rupi Kaur
9,00

Mlieko a med - Rupi Kaur

Mlieko a med je zbierka poézie a prózy o láske, strate, traumách, zneužívaní, uzdravovaní a ženskosti. Je rozdelená do štyroch kapitol a každá z nich plní inú úlohu. Vyrovnáva sa s rôznymi bolesťami. Lieči rôzne zármutky. Mlieko a med berie čitateľov na cestu najtrpkejších momentov a hľadá v nich niečo sladké, pretože sladkosť je všade, ak máte vôľu vidieť ju.

Kokosové mlieko BIO 1 L
3,59

Kokosové mlieko BIO 1 L

BIO, bez lepku, bez laktózy, vegan. Objem: 1 L Zloženie: voda, kokosová šťava z koncentrátu* 21%, kokosové mlieko* 12%, regulátor kyslosti: uhličitan vápenatý, morská soľ, zahusťovadlo: pektín, karagénan , *=bio.  

GFT Hrnček na mlieko
11,00

GFT Hrnček na mlieko

Originálnym dizajnom hrnčeka s dvojitou stenou oslníte svojich priateľov. Uško hrnčeka skvele padne do ruky. Hrnček môžete využiť nielen na mlieko, ale aj na čaj alebo kávu. Obsah balenia: 1x hrnček Technické špecifikácie: objem: 250 ml výška: 11 cm šírka (s uškom): 13,5 cm materiál: sklo Ilustračné video:

Pleťové mlieko Dr Nona
26,00

Pleťové mlieko Dr Nona

Pleťové mlieko Dr.NonaPrírodná kozmetikaJedinečné pleťové mlieko na trhu obsahujúce bioorganominerálny komplex (BOMK). Správna starostlivosť o pleť je základom zdravo vyzerajúcej, sviežej a mladej pokožky. Pleťová kozmetika od spoločnosti Dr.Nona je určená pre všetky typy pleti. Je určená pre každodenné domáce čistenie pleti.Čo obsahuje pleťové mlieko Dr. Nona?Voda z mŕtveho moraRastlinný olejBioorganominerálny komplex (BOMK) – soli mŕtveho moraRozmarínový olejOlej zo semien jojobyšťava z listu aloeextrakt z čučoriedkyextrakt z cukrovej trstinypomarančový extraktextrakt z javoravitamín…

Podobné témy