Mlieko me

Mlieko a med - Rupi Kaur
9,00

Mlieko a med - Rupi Kaur

Mlieko a med je zbierka poézie a prózy o láske, strate, traumách, zneužívaní, uzdravovaní a ženskosti. Je rozdelená do štyroch kapitol a každá z nich plní inú úlohu. Vyrovnáva sa s rôznymi bolesťami. Lieči rôzne zármutky. Mlieko a med berie čitateľov na cestu najtrpkejších momentov a hľadá v nich niečo sladké, pretože sladkosť je všade, ak máte vôľu vidieť ju.

Telové mlieko BIO med + Q10 500 ml
3,79

Telové mlieko BIO med + Q10 500 ml

O produkte Veľmi ľahké, rýchlo vstrebatelné telové mlieko. Úžitkovými vlastnosťami je Telové mlieko Med + Q10 šetrné k telu ale aj k prírode. Je jemné a príjemné pri použití. Garantujeme, že si ho určite obľúbite. Telové mlieko Med + Q10 obsahuje med, Q10,taktiež regeneračné, hydratačné a zvláčňujúce zložky ako sú allantoin,panthenol, glycerín a vzácne bambucké maslo. Vplyvom poveternostných podmienok je pokožka tela cez deň namáhaná a suchá. Uvoľňujú sa ,,stresové“ hormony,ktoré spôsobujú deštrukciu podkožných štruktúr, čo má za následok stratu tunusu a pružnosti pokožky, a vznik…

MedPharma Pleťové mlieko Sensitive Baby 500 ml
5,20

MedPharma Pleťové mlieko Sensitive Baby 500 ml

Pleťové mlieko Sensitive Baby je vlastné, špeciálne vyvinutá prírodná receptúra. Minimalizuje riziko podráždenia citlivej detskej pokožky. Obsahuje zložky pre posilnenie kožnej bariéry, pokožku zvláčňuje, hydratuje, udržuje jemnú a hebkú. Vytvára účinný ochranný film, ktorý chráni proti vysušovaniu. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Nezaťažuje pokožku zbytočnými chemickými látkami. Vhodné pre deti od prvých dní života aj pre starostlivosť o pokožku dospelých.

Podobné témy