Nám pomôže

Saenger Uni Cat Taška  Clothing Saver Bag
58,87

Saenger Uni Cat Taška Clothing Saver Bag

Často sa stáva, že sa pri boji s veľkou rybou namočíme. V tomto prípade, alebo za hustého dažďa nám pomôže tento skvelý pomocník. Jedná sa o nepremokavú tašku, ktorá uchová aj pri dlhšom daždi a veľkej vlhkosti naše veci suché.materiál: HDPVC

Matis Paris Ochranný fluid pre všetky typy pleti CityProtect TM 50 SPF 50 Réponse Jeunesse (Protective Day Fluid) 30 ml
31,20

Matis Paris Ochranný fluid pre všetky typy pleti CityProtect TM 50 SPF 50 Réponse Jeunesse (Protective Day Fluid) 30 ml

Stres, dlhé ponocovanie, nevyvážená strava, nedostatočná ochrana pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia a vonkajšieho prostredia - to sú niektoré z hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú našu pokožku a vedú k jej predčasnému starnutiu. Je to daň za moderný život, aký vedieme. Existuje ale riešenie, ktoré nám pomôže ochrániť pokožku a navrátiť jej prirodzene svieži vzhľad.

Ako byť šťastný
11,14

Ako byť šťastný

Jeho svätosť 14. dalajláma je autorom mnohých kníh, no táto je jeho najpredávanejšou. Prostredníctvom meditácií a príbehov v nej dalajláma ukazuje, ako čeliť depresii, úzkosti, hnevu, žiarlivosti alebo zlej nálade. Pomôže nám nájsť vnútorný pokoj v hlavných oblastiach života, ktorými sú vzťahy, zdravie, rodina, práca a duchovno. Pri vzniku knihy dalajláma spolupracoval s americkým psychiatrom Howardom C. Cutlerom, vďaka čomu má buddhistické rozprávanie o šťastí presah do západniarskej tradície.

O medvedíkovi bez mena - Mária Lazárová
8,56

O medvedíkovi bez mena - Mária Lazárová

Vitajte v Zvieratkove! Dnes k nám zavítal nový obyvateľ, medvedík v károvanej bundičke. Hroch Hubert ho priviedol domov, lebo macko nevedel, kde býva, kde má rodičov, a dokonca ani ako sa volá. A to v Zvieratkove nejde, každý musí mať v matrike zapísané svoje meno. Treba k tomu pristupovať veľmi zodpovedne. A kto mu pomôže vybrať vhodné meno? Hlavnú úlohu zohrá mačka Malvína. Na medvedíkovu počesť usporiada slávnosť, na ktorú zavíta aj vzácna návšteva.

Základy masáže-Svojtka - Wendy Kavanagh
6,79

Základy masáže-Svojtka - Wendy Kavanagh

Masáž je jednou z najstarších foriem liečenia. Je známe, že prispieva k obnove telesnej i duševnej rovnováhy. Pomáha nám uvoľniť sa, takže je ideálna pre ľudí, ktorí vedú rušný život plný stresu. Vďaka výborne vysvetleným návodom a názornými fotografiami si budete vedieť pomôcť aj sami. Doprajte si tak možnosť rozmaznávať seba, svoju rodinu i priateľov. Bojujte proti bežným chorobám, bolestiam či nepohodliu a dodajte si energiu. Kniha základov masáže vám pomôže uvoľniť napätie a upokojiť emócie a zvládnete to všetko sami!

Energy Protektin šampón, 200ml
9,00

Energy Protektin šampón, 200ml

Energy šampón Protektin "Ovláda nás hnev, očakáva nás emocionálne vypätá situácia? Šampón Protektin nám pomôže upokojiť sa." Energy šampón Protektin je určený pre ľahko sa mastiace a vypadávajúce vlasy, pre vlasy poškodené farbením alebo naopak odfarbovaním, je vhodný pre zlepšenie kvality vlasov, ktoré sú zaťažované znečisteným životným prostredím a priemyselnými emisiami. Aplikácia: Naneste šampón na mokré vlasy, ľahko vmasírujte, nechajte 2-3 min pôsosbiť, potom opláchnite a upravte obvyklým spôsobom. Objem: 200ml

Veľký babičkin snár
5,00

Veľký babičkin snár

Sny odjakživa patria medzi najtajomnejšie šifry nášho podvedomia. Prihovárajú sa nám svojím jazykom a nie vždy im rozumieme. Táto kniha vám pomôže objasniť ich skryté posolstvo. Výklad sna podľa snára je impulz na zamyslenie, malé usmernenie, ako sa dostať zo spleti starostí a problémov a posunúť sa na životnej ceste. Nie je to návod, ktorého sa treba striktne držať - vaša budúcnosť je iba vo vašich rukách.

Pozri sa pod pod okienko!-Ľudské telo
6,79

Pozri sa pod pod okienko!-Ľudské telo

Táto zaujímavá encyklopedická knižka s viac než 40 otváracími okienkami a názornými ilustráciami pomôže malým objaviteľom nazrieť do tajov ľudského tela. Kde máme pupok? Na čo máme oči, uši, nos a ústa? V čom nám po tele koluje krv? Na čo nám slúži kostra a z koľkých kostí sa skladá? Ktorá kosť je v ľudskom tele najdlhšia? Čo chráni náš mozog? Ako funguje trávenie? Kto sa deväť mesiacov schováva v brušku u mamičky? Táto zaujímavá encyklopedická knižka je určená všetkým zvedavým deťom, ktoré si chcú urobiť dobrodružný výlet do ľudského tela. Na malých objaviteľov čaká okrem jednoduchého a…