Nastenne

Nástenné hodiny VINTAGE 60x5 cm (nástenné hodiny)
35,49

Nástenné hodiny VINTAGE 60x5 cm (nástenné hodiny)

Nástenné hodiny VINTAGE 60x5 cm Moderné hodiny VINTAGE 60 cmPremýšľate nad zmenou interiéru no neviete ako na to? Obľubujete štýlové dekorácie a neprekáža Vám tikanie hodín? Máme pre Vás jedinečnú ponuku nástenných hodín VINTAGE v zaujímavom prevedení. Sú výborným dekoračným doplnkom nielen vďaka vlastnostiam použitého materiálu, ktorý si nevyžaduje zvláštnu starostlivosť a hodiny si tak dlhodobo zachovávajú svoj pôvodný stav. Svojím unikátnym vzhľadom sa výborne hodia do každej miestnosti a esteticky dotiahnu Váš interiér do poslednej bodky.Materiál - MDFFarba - béžová,…

Nástenné Zrkadlo Malta
34,90

Nástenné Zrkadlo Malta

Pravouhlé zrkadlo z moderného programu MALTA, ktorý sa perfektne hodí do každej predsiene. Rám vo svetlom dekore San Remo s rozmermi 95 x 68 x 2,1 cm (Š/V/H) skvele dopĺňa celkový dizajn predsiene.

Nástenné Hodiny Andrea
59,90

Nástenné Hodiny Andrea

Tieto krásne nástenné hodiny v štýle vintage sú skutočným klenotom pre váš domov. Hodiny s veľkorysým priemerom asi 80 cm sú vyrobené z napodobeniny dreva s farebným povrchom v starožitnom vzhľade, čím získavajú atraktivitu. Tieto hodiny sú správnym doplnkom pre tých, ktorí majú radi kúzlo čias minulých.

NÁSTENNÉ HODINY LENA
9,99

NÁSTENNÉ HODINY LENA

Tieto atraktívne nástenné hodiny zapôsobia svojím jednoduchým a moderným dizajnom. Hodiny s priemerom asi 21 cm vyrobené z vysoko kvalitného hliníka sú k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach ciferníka: v čiernej alebo krémovej farbe. Ich chladný kovový vzhľad vynikne hlavne v modernom štýle bývana. Upozornenie: Dostupné len v našich predajniach. Dodáva sa bez batérií.

Nástenné Zrkadlo Malta
34,90

Nástenné Zrkadlo Malta

Pravouhlé zrkadlo z moderného predsieňového programu MALTA sa skvele hodí do každej predsiene. Rám v dekore betón pôsobí harmonicky. Program MALTA premení Vašu predsieň na príjemné miesto a dodá jej štýl. Rozmery: 95 x 68 x 2,1 cm (Š/V/H)

Podobné témy