O poškodené

Arganový olej na poškodené vlasy
5,00

Arganový olej na poškodené vlasy

Arganový olej na poškodené vlasy každodennom umývaním, kefovaním, farbením a lakovaním. Obsahuje špeciálnu zmes ingrediencií, ktoré pomáhajú zmeniť suché a poškodené vlasy na hebké, pružné a lesklé. Tento zázračný olej udržuje vlasy a obohacuje ich o ich prirodzený lesk.   Použitie: Naneste malé množstvo oleja od korienkov až po končeky a nechajte minimálne hodinu pôsobiť. Potom vlasy umyjete šampónom ako ste zvyknutí. Varovanie: Vyhýbajte sa kontaktu s očami, v prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite čistou vodou. Obsah: 10 ml

Regeneračný olej na poškodené vlasy
8,90

Regeneračný olej na poškodené vlasy

Pre vyživené a regenerované vlasy. Obsahuje jojobový olej - výnimočný olej s príjemnou konzistenciou, ktorý nelepí a nemastí vlasy. Pre zvýšenie účinnosti oleja zabaľte vlasy do uteráku namočeného v teplej vode, čo umožní lepšie vstrebávanie výživných látok. 

tričko dámske s dlhým rukávom SPIRAL - Spirit Of The Wolf - POŠKODENÉ - N441
9,64

tričko dámske s dlhým rukávom SPIRAL - Spirit Of The Wolf - POŠKODENÉ - N441

POZOR! DÔVOD ZĽAVY: POŠKODENIE! Dierka v ozdobné čipke na prednej strane trička - viď foto. Jedná sa o nové a nepoužívané tovaru, táto chyba vznikla pri výrobe. dámske originálne tričko s dlhým rukávom. Tričko je mierne elastické. vybavenie: predné potlač časť oboch rukávov a horný diel trička na prednej strane je vyrobená z ozdobné sieťoviny Farba: čierna. Zloženie: 95% vizkózy, 5% elasten. Značka SPIRAL. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2 x šírka)