Po 23 m

Pohár La Rochére, 230 ml
7,00

Pohár La Rochére, 230 ml

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov! La Rochére je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia . Vznikajú tu sklenené klenoty, v ktorých sa kombinuje číra praktickosť s umeleckou krásou. A hoci sa pri spracovaní skla používajú moderné technológie, na každé malé sklenené dielo sa nahliada s osobným pohľadom a zmyslom pre detail. Zo skleneného riadu tak dýcha čaro francúzskeho remesla, ale zároveň odolnosť skla, ktoré je prispôsobené dnešnej dobe, takže je vhodné do umývačky riadu.

Skladací box na potraviny Metaltex, 23 × 23 cm
6,00

Skladací box na potraviny Metaltex, 23 × 23 cm

Metaltex vám pomôže zariadiť taký domov, aký si zaslúžite - bez zbytočného neporiadku, rozhádzaných vecí a nedostatku miesta. Kúsky tejto značky sú zodpovedné za správny chod každej domácnosti a môžete dať ruku do ohňa za to, že lepšie vychytávky pre pekne uprataný interiér len tak nenájdete.

FomeiJet Portrait Matt 230 A4/50
10,90

FomeiJet Portrait Matt 230 A4/50

FomeiJet Portrait Matt 230 je hlboko matný prémiový fotopapier 230 g/m2 s extra prirodzeným podaním čiernej a vysokou ostrosťou. FomeiJet Portrait Matt 230 je unikátny papier vo svojej triede: za málo peňazí veľa muziky. Mnohí fotografi ho označujú ako "umelecký papier pre začiatočníkov". Pripomína výkres známy z hodín výtvarnej výchovy a je teda veľmi obľúbený pre tlač výtvarných fotografií a umeleckých grafík. Nesklame ani pri reprodukcii portrétov. Každý, kto má rád papierové fotografie bez akýchkoľvek odleskov, si zamiluje FomeiJet Portrait Matt 230. FomeiJet Portrait…