Pomalý rotovaný

Koberec Universal Lienzo, 160 × 230 cm
120,90

Koberec Universal Lienzo, 160 × 230 cm

Zháňate nový koberec? Tak to ste tu správne! Koberce s prímesou ženilky a bavlny si vás získajú svojou jemnosťou. Vyberte si zo škály motívov a pozvite značku Universal aj k sebe domov. ♥

Hnedý koberec Universal Malmo Brown, 140 x 200 cm
92,90

Hnedý koberec Universal Malmo Brown, 140 x 200 cm

Zháňate nový koberec? Tak to ste tu správne! Koberce s prímesou ženilky a bavlny si vás získajú svojou jemnosťou. Vyberte si zo škály motívov a pozvite značku Universal aj k sebe domov. ♥ Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frise. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejší, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Zeleno-biely koberec Hanse Home Gloria Blossom, 120 x 170 cm
32,00

Zeleno-biely koberec Hanse Home Gloria Blossom, 120 x 170 cm

Kolekcia Blossom našla inšpiráciu v kvetovaných vzoroch a decentnom vintage dizajne. Vďaka tejto kombinácii vznikol koberec, ktorý sa stane pôsobivým doplnkom vášho domova. Schöngeist & Petersen spája nečakaný dizajn a kvalitný materiál príjemný na dotyk. Výsledkom sú koberce, ktoré vnesú do vášho domova osobitú atmosféru a nádych luxusu. Všetky koberce sa pýšia dlhodobou odolnosťou bez náročnej údržby.