Praktické zrkadlo

Zrkadlo 40x60 cm ZOV6040
12,00

Zrkadlo 40x60 cm ZOV6040

Elegantné nástenné zrkadlo KASTOR, oválne, s rozmermi 60x40 cm, toto praktické zrkadlo je vďaka svojmu oblému dizajnu vhodnou voľbou do každej kúpeľne a vďaka svojmu jednoduchému prevedeniu sa skvelo prispôsobí kúpeľňovému nábytku.

Multi Kozmetické zrkadlo skladacie KZSTOJCEST
4,00

Multi Kozmetické zrkadlo skladacie KZSTOJCEST

Praktické zväčšovacie kozmetické zrkadielko má atraktívny guľatý dizajn. Zrkadlo je skladacie a je teda vhodné napr. na cestovanie. Obojstranné zrkadlo je otočné a z jednej strany ponúka zväčšenie 3x zoom. Priemer: 14,5 cm.

Autozrkadlo 0m+
16,99

Autozrkadlo 0m+

• praktické zrkadlo do auta • veselé farby • praktické pútka pre ďalšie hračky Praktické zrkadlo do auta. Počas jazdy farebný slon s vtáčikom zabaví Vaše dieťatko, zároveň vďaka veľkému vypuklému zrkadielku môžete mať dieťatko pod kontrolou. Zrkadielko je možné pripevniť tiež na postieľku alebo kamkoľvek sa Vám to bude hodiť. Veselé farby na zrkadielku pritiahnu pozornosť Vášho dieťatka. Na praktické tri pútka v spodnej časti je môžné pripevniť ďalšie obľúbené hračky. Vhodné od narodenia. Rozmery: 10.75”w X 2.5”d X 12”h

Zrkadlo Naturel Wenge WENGEZ70
54,00

Zrkadlo Naturel Wenge WENGEZ70

Elegantné a praktické nástenné zrkadlo Wenge, s výškou 800 mm a šírkou 700 mm, je praktický doplnok do každej kúpeľne. Zrkadlo je pripevnené na doske v farbe Wenge, ktorú je vidieť na bočných stranách, preto je vhodné kombinovať toto zrkadlo s nábytkom Wenge. Svetlo je možné nainštalovať na stenu, alebo priamo k zrkadlovej doske, kde je vnútorná dutina na kábel priamo na tento účel.

Zrkadlo Naturel Wenge WENGEZ50
47,00

Zrkadlo Naturel Wenge WENGEZ50

Elegantné a praktické nástenné zrkadlo Wenge, s výškou 800 mm a šírkou 500 mm, je praktický doplnok do každej kúpeľne. Zrkadlo je pripevnené na doske v farbe Wenge, ktorú je vidieť na bočných stranách, preto je vhodné kombinovať toto zrkadlo s nábytkom Wenge. Svetlo je možné nainštalovať na stenu, alebo priamo k zrkadlovej doske, kde je vnútorná dutina na kábel priamo na tento účel.