Sada darčeková

SHERON Darčeková sada Zima
13,57

SHERON Darčeková sada Zima

Autokozmetika na údržbu a ošetrenie vonkajších častí vozidla (karosérie, sklo, kolesá, disky, plastové časti).   SHERON Rozmrazovač okien SHERON Rozmrazovač zámkov SHERON Jelenica SHERON Škrabka na ľad-rozpr. SHERON Vlhčené obrúsky na okná

Darčeková sada 3 ponožiek
21,00

Darčeková sada 3 ponožiek

Ponožky s elegantným diamantovým vzorom sa budú hodiť k mnohým outfitom a príležitostiam. Mäkká bavlna je pokožke mimoriadne príjemná a vďaka prímesi elastických vlákien sa ponožky nedeformujú. Sada obsahuje tri farby ponožiek s rovnakým vzorom. Vďaka krabičkovému baleniu je táto sada ponožiek skvelým darčekom pre každého muža.Náš tip: diskrétne ponožky sú skvelou alternatívou k obyčajným farebným ponožkám a skvelým doplnkom na každý deň.

Darčeková sada Pierre Cardin
53,00

Darčeková sada Pierre Cardin

Dilemu, aký darček dáte mužovi už nemusíte riešiť. Stavte na túto darčekovú sadu pre pánov. Darčeková kazeta PIERRE CARDIN obsahuje praktickú peňaženku a opasok PIERRE CARDIN.POZOR: do kolónky poznámka nám napíšte akú dĺžku opaska potrebujete - maximálne 120 cm.Správna dĺžka opaska sa určí nasledovne: obvod pása + cca 17-20cm naviac, alebo si zmerajte opasok, ktorý Vám sedí, jeho celkovú dĺžku vrátane pracky a takýto rozmer si pri objednávaní vyberte z našej ponuky. Nevychádzajte z čísla ktoré je vyrazené na opasku, nakoľko každý výrobca to označuje rôzne.

SHERON Darčeková sada Leto
13,57

SHERON Darčeková sada Leto

Darčekové balenie v prehliadanej PET krabičke s vonnou visačkou zdarma. Obsah: SHERON Autošampón s voskom 500 ml SHERON Cockpit sprej 400 ml SHERON Ubrousky na ruce 24 ks a vonná visačka.