Si postavu

Postav si svou postavu - Nikola Bartáková
12,46

Postav si svou postavu - Nikola Bartáková

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé zdráhají začít na sobě pracovat. A přitom stačí tak málo: srozumitelné vedení. Kniha Postav si svou postavu vám ho poskytne. V první části se dozvíte, jak si skládat jídelníček, pokud chcete, aby váš organismus pracoval, jak má, a neukládal přebytečný tuk. Druhá část vám poskytne podrobný popis cvičení, která zvládnete kdekoli a nepotřebujete k nim víc, než vlastní tělo. Tato cvičení jsou poté nakombinována do tréninkových celků, které tvoří tříměsíční cvičební program.

Formujeme si postavu - Chrissie Gallagher-Mundy
6,79

Formujeme si postavu - Chrissie Gallagher-Mundy

Vytvarujte si postavu pomocou jednoduchých šesťtýždňových cvičebných plánov. -Zamerajte sa na svoje problémové partie: brucho a pás, zadok a boky, stehná a nohy alebo trup a ramená. -Použite najefektívnejšie cvičenia z baletu ,kalenetiky, pilates a posilňovania. -Úplne nový spôsobako získať posilnené a zdravé telo bez diéty a udržať si ho.

IGOR - nohavice s pukom
37,88

IGOR - nohavice s pukom

Obľúbené nohavice sú zo špeciálneho, teplejšieho materiálu, ktorý sa nekrčí. Nohavice krásne tvarujú postavu v oblasti bokov a brucha, perfektne sedia. Na prednom diele sú odšité puky, ktoré opticky predĺžia postavu a dodajú nohaviciam lepší tvar. Za príplatok 10 % z ceny si môžete zvoliť svoju dĺžku.