Siltovka

Oranžová pružná Česká sieťovka
7,95

Oranžová pružná Česká sieťovka

Kapra s jej pomocou pravdepodobne nechytíte a pred komármi vás tiež neochráni. Dokáže ale uniesť polnočný nákup z večierky, oblečenie z výdajne aj úlovky z knižnice. A vlastne čokoľvek, čo potrebujete úspešne a nečakane preniesť. Naše babičky vedeli, čo je dobré. Skúste to s nimi tiež. Sieťovku strčíte do tašky, ani o nej nebudete vedieť. A ručná výroba je len dôkazom toho, že kvalita spojená s kreativitou ešte nevymizla. Typ: pružná sieťovka Farba: oranžová Materiál : 95 % bavlna, 5 % spandex Pranie: 30 °C Niečo, čo určite oceníte: sieťovky sa šijú a farbia ručne v chránenej dielni Niečo,…

Šiltovka
9,95

Šiltovka

Pekná šiltovka a aplikáciou vpredu. Obšité vetracie dierky. Textilný remienok s kovovou sponou vzadu.

Šiltovka
14,95

Šiltovka

Šiltovka z reflexeného materiálu. Veľkosť 58/60 po obvode hlavy, nastaviteľné zapínanie vzadu. Tento produkt nenahradí CE-značené reflexy, ale funguje ako skvelý doplnok a ste s ním dobre viditeľní.

Finmark DETSKÁ LETNÁ ŠILTOVKA - Letná detská šiltovka
11,99

Finmark DETSKÁ LETNÁ ŠILTOVKA - Letná detská šiltovka

Šiltovka Finmark je klasický model šiltovky s prehnutým šiltom, ktorá kopíruje tvar vašej hlavy. Vďaka tomuto tvaru a šiltu táto šiltovka ochráni vaše oči pred nepríjemnými slnečnými lúčmi. Či už hráte tenis, golf alebo sa len chystáte na prechádzku mestom, vždy budete vyzerať skvele. Je vyrobená z kvalitných materiálov. V zadnej časti disponuje nastaviteľnou prackou na suchý zips, ktorá zaisťuje dokonalé padnutie a maximálne pohodlie.

Podobné témy