Stredne ťažkou

THERAFLU  24 tbl
4,99

THERAFLU 24 tbl

Liek obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov aj kĺbov a znižuje telesnú teplotu pri horúčke, pseudoefedríniumchlorid, ktorý uvoľňuje upchatý nos aj vedľajšie nosové dutiny, a tak uľahčuje dýchanie. Liek sa užíva na odstránenie nepríjemných príznakov chrípky a prechladnutia, ku ktorým patria prekrvenie nosovej sliznice a upchatý nos, bolesť spojená so zápalom prinosových…

Rio-Beauty Prístroj proti akné QACNE
108,60

Rio-Beauty Prístroj proti akné QACNE

Moderný systém pre boj s akné pomocou modrého svetla. Ošetrenie trvá len pár minút, je jemné a je vhodné pre všetky typy pleti postihnutej miernou až stredne ťažkou formou akné. Likviduje baktérie spôsobujúce akné a slúži ako prevencia ďalších aknetických výsevov. 3 jednoduché kroky k dokonalej pleti: 1 . krok - Čistiaci pleťový prípravok - Tento šetrný gél efektívne čistí problematickú pleť. Vykonáva jemný pleťový peeling, zbavuje pleť make-upu a ďalších nečistôt. Predovšetkým zvyšuje prienik modrého svetla do pokožky. 2 . krok - Ošetrenie postihnutej oblasti s Q-Akné -…

Turistický batoh MAMMUT Lithium Crest 30+7 l modrá - 30 l
141,50

Turistický batoh MAMMUT Lithium Crest 30+7 l modrá - 30 l

Praktický turistický batoh MAMMUT Lithium Crest 30 +7 l so základným obsahom 30 l disponuje dostatočným priestorom aj pre dlhšie a náročnejšie výlety a túry so stredne ťažkou záťažou. Batoh Mammut Lithium Crest je vyrobený z vysoko odolného materiálu s nepremokavou úpravou. Inovatívny výškovo nastaviteľný chrbtový systém kladie dôraz na pohodlie pri nosení. Váha nákladu je pomocou "V" konštrukcia a anatomicky tvarovaných popruhov a bedrového pásu je rovnomerne rozložená a zároveň je zaistená maximálna sloboda pohybu. MAMMUT Lithium Crest je priestranný, ľahko ovládateľný a ponúka rad funkcií,…

DEPRIM tbl flm 60 mg (blis.) 1x30 ks
3,99

DEPRIM tbl flm 60 mg (blis.) 1x30 ks

Liek obsahuje suchý extrakt z vňate ľubovníka bodkovaného, ktorý sa používa pri miernych až stredne závažných depresívnych stavoch u dospelých pacientov s príznakmi ako úzkosť, skľúčenosť (melanchólia), apatia (ľahostajnosť), náladovosť a nedostatok energie. Liek zmierňuje pocity úzkosti, skľúčenosti, apatie a sprievodné príznaky ako je všeobecne zlý pocit, pocit bezmocnosti, strata chuti a nespavosť. Zlepšuje náladu, zvyšuje z…

Turistický batoh MAMMUT Lithium Crest 30+7 l čierna - 30 l
141,50

Turistický batoh MAMMUT Lithium Crest 30+7 l čierna - 30 l

Praktický turistický batoh MAMMUT Lithium Crest 30 +7 l so základným obsahom 30 l disponuje dostatočným priestorom aj pre dlhšie a náročnejšie výlety a túry so stredne ťažkou záťažou. Batoh Mammut Lithium Crest je vyrobený z vysoko odolného materiálu s nepremokavou úpravou. Inovatívny výškovo nastaviteľný chrbtový systém kladie dôraz na pohodlie pri nosení. Váha nákladu je pomocou "V" konštrukcia a anatomicky tvarovaných popruhov a bedrového pásu je rovnomerne rozložená a zároveň je zaistená maximálna sloboda pohybu. MAMMUT Lithium Crest je priestranný, ľahko ovládateľný a ponúka rad funkcií,…

Ibuprofen Dr.Max 400 mg 50 ks, filmom obalené tablety
4,29

Ibuprofen Dr.Max 400 mg 50 ks, filmom obalené tablety

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ktoré tlmia bolesť, zápal a znižujú horúčku. Používa sa na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti, a na zníženie horúčky. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dávkovanie závisí od veku a hmotnosti pacienta. Mierna až stredne silná…

Ibuprofen Dr.Max 400 mg 24 ks, filmom obalené tablety
2,59

Ibuprofen Dr.Max 400 mg 24 ks, filmom obalené tablety

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ktoré tlmia bolesť, zápal a znižujú horúčku. Používa sa na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti, a na zníženie horúčky. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dávkovanie závisí od veku a hmotnosti pacienta. Mierna až stredne silná…

Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg (blis.PVC/Al) 1x48 ks
6,39

Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg (blis.PVC/Al) 1x48 ks

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu, zmierňuje únavu, mierne podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach.  Liek je vhodný na úľavu pri bolestiach hlavy, migréne, bolestiach chrbta, zubov a bolestiach pri men&scaron…

Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg (blis.) 1x24 ks
3,49

Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg (blis.) 1x24 ks

Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu, zmierňuje únavu, mierne podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach.  Liek je vhodný na úľavu pri bolestiach hlavy, migréne, bolestiach chrbta, zubov a bolestiach pri men&scaron…

PARALEN GRIP chrípka a bolesť tbl flm 1x12 ks
4,59

PARALEN GRIP chrípka a bolesť tbl flm 1x12 ks

Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos,  kofeín - urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania. Liek sa používa na zmiernenie príznakov prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prinosových dutín a bolesť hrdla,…