T remienkom

Pánske hodinky s tm. hnedým koženým remienkom Gino Rossi 8006A-4B1 ST
54,00

Pánske hodinky s tm. hnedým koženým remienkom Gino Rossi 8006A-4B1 ST

Pánske hodinky s tm. hnedým koženým remienkom Gino Rossi 8006A-4B1 ST Vás rýchlo presvedčia o vašej výbornej voľbe, ktorá dizajnovo vyslovene zaujme. Strieborný ciferník v analógovom prevedení je osadený v okrúhlom púzdre zakončený minerálnym sklíčkom a zvýraznený ručičkami a indexmi v odtieni ružového zlata. Pánske hodinky disponujú tmavo- - hnedým koženým remienkom s podložkou a bielym prešívaním, antialergickou IPR úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Trendové pánske hodinky s látkovým remienkom Gino Rossi 11014A-3C1/3
40,00

Trendové pánske hodinky s látkovým remienkom Gino Rossi 11014A-3C1/3

Trendové pánske hodinky s látkovým remienkom Gino Rossi 11014A-3C1/3, ktoré doprajú Vášmu outfitu trocha farieb a nadčasovosti. Jednoduchý a prehľadný biely ciferník je krytý minerálnym sklíčkom, zvýraznený striebornými ručičkami a indexmi. Pánske hodinky sú doplnené trojfarebným látkovým granátovo - bielo - červeným remienkom a antialergickou IPS úpravou. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.

Dámske hodinky s tyrkysovým remienkom Jordan Kerr IB232L-C
43,00

Dámske hodinky s tyrkysovým remienkom Jordan Kerr IB232L-C

Doprajte si väčší šmrnc a nenútený šarm, ktorý dokážete zúžitkovať pri rôznych príležitostiach vďaka dámskym hodinkám Jordan Kerr IB232L-C. Okrúhle púzdro zlatej farby je osadené strieborným analógovým ciferníkom, ktorý je zakončený minerálnym sklíčkom a zvýraznený zlatými ručičkami a indexmi. Dámske hodinky sú doplnené tyrkysovým koženým remienkom IPG - antialergickou úpravou. Dámsku hodinku možno využiť na každodenné nosenie do práce, na výnimočnú udalosť alebo pracovné stretnutie.

Trendové pánske hodinky s koženým remienkom Gino Rossi 8754A-6F3
42,00

Trendové pánske hodinky s koženým remienkom Gino Rossi 8754A-6F3

Trendové pánske hodinky Gino Rossi 8754A-6F3 s jedinečnými dizajnovými prvkami, ktoré oživia a zároveň ozvláštnia Váš každodenný outfit do práce, na voľný čas a rôzne spoločenské udalosti. Kruhový ciferník čiernej farby je chránený minerálnym sklíčkom a zvýraznený ručičkami a indexmi s luminiscenčnou úpravou v odtieni ružového zlata. Pánske hodinky disponujú čiernym remienkom s modrým prešívaním IPS úpravou a funkciou dátumovky. Vodotesnosť hodiniek zaručí odolnosť proti vlhku pri bežnom používaní. Sú vhodné na bežné nosenie ale aj ako štýlový doplnok na rôzne príležitosti.