Touto blúzkou

CHRISTINA - blúzka kr. rukáv
18,30

CHRISTINA - blúzka kr. rukáv

Dámska luxusná blúzka s výstrihom do „V“. Sedlo predného i zadného dielu a rukávy sú ušité z veľmi kvalitnej čipky s kvetinovým vzorom. S touto blúzkou určite očaríte svoje okolie. Balené v škatuľke. Ponúkame s krátkym aj dlhým rukávom.

CHRISTINA - blúzka dlhý rukáv
10,76

CHRISTINA - blúzka dlhý rukáv

Dámska luxusná blúzka s dlhým rukávom a výstrihom do „V“. Sedlo predného i zadného dielu a rukávy sú ušité z veľmi kvalitnej čipky s kvetinovým vzorom. S touto blúzkou určite očaríte svoje okolie. Balené v škatuľke.

Blúzka broskyňová 50
10,80

Blúzka broskyňová 50

Rozžiarte svoj sezónny šatník touto blúzkou plnou elegancie a originality! S krátkymi rukávmi s viazačkou. Model, ktorého sa nebudete chcieť vzdať! Výstrih do V vpredu aj vzadu. Prsné záševky. Krátke rukávy s viazačkou. Rovný dolný okraj. Materiál 100 % bavlna. Dĺžka cca 69 cm.

Blúzka chambray modrá 44
10,80

Blúzka chambray modrá 44

Rozžiarte svoj sezónny šatník touto blúzkou plnou elegancie a originality! Ušitá z plátna chamray v denimovom vzhľade. S krátkymi rukávmi s viazačkou. Model, ktorého sa nebudete chcieť vzdať! Výstrih do V vpredu aj vzadu. Prsné záševky. Krátke rukávy s viazačkou. Rovný dolný okraj. Materiál 100 % bavlna chambray. Dĺžka cca 69 cm.

Svetlomodrá, volánová košeľa so zapínaním na gombíky
23,76

Svetlomodrá, volánová košeľa so zapínaním na gombíky

POPIS Krehká ako snehová vločka alebo ambiciózna ako mačka? Alebo snáď oboje dokopy? Je to na vás. S touto blúzkou od FASARDI docielite oboje. VZOR Bez vzoru FARBA Modrá MATERIÁL 90% bavlna, 10% elastan MODELKA Naša modelka má výšku 177cm,58kg a má oblečenú veľkosť S NIEČO EXTRA Zapínanie na gombíky STAROSTLIVOSŤ Pranie v práčke na nižších teplotách. Režim jemné prádlo