Typu push

Konrad push up podprsenka LORILEE
24,74

Konrad push up podprsenka LORILEE

Elegantná čipkovaná podprsenka typu push up. Je vhodná aj pre väčšie poprsie. Stavba podprsenky je samonosná tvar košíčkov drží natoľko, že nie sú potrebné široké ramienka.

TV stolík/skrinka - BRW - Mezo - RTV2S/5/14. Sme autorizovaný predajca Black Red White. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.
150,00

TV stolík/skrinka - BRW - Mezo - RTV2S/5/14. Sme autorizovaný predajca Black Red White. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.

Praktický TV stolík obsahuje dve otvorené časti s 1 policou a 2 zásuvkami. Moderný úchyt typu push - pull (zatlač a potiahni) zladený s povrchom dvierok. Zásuvky sú na valčekových koľajničkách. Na zadnej stene oboch otvorených políc je praktický otvor pre káble. Dostupný v dvoch farbách: biely a lesk biely.

ESP LTD GH-600
1 299,00

ESP LTD GH-600

Elektrická gitara ESP-LTD GH-600Řada GH nabízí signature kytary Garyho Holta v oblíbeném tvaru Les Paul. Samozřejmě zpracované v duchu značky ESP. GH-600 je aktivní varianta s mahagonovým tělem. Krk typu thin „U“ je rovněž z mahagonu. Na ebenovém hmatníku najdeme 22 XJ pražců. Šířka nultého pražce odpovídá 42 mm, menzura je dlouhá 629 mm, rádius hmatníku odpovídá 350 mm. Struny jsou uchyceny do tremola Floyd Rose, spárovaného se zamykacím nultým pražcem. Mechaniky jsou od firmy Grover. Kytara je osazena dvěma humbuckery EMG, 89R Red u krku a 81R Red u kobylky. Zvuk lze ovládat pomocí dvou…

Cort G250 TAB
292,00

Cort G250 TAB

Elektrická gitara G250Modelový rad G je sériou, ktorá ponúka gitary vychádzajúce zo známeho konceptu Stratocaster. Nástroje rady G ponúkajú relatívne jednoduchú a rokmi preverenú koncepciu, ktorá patrí k tomu najobľúbenejšiemu, čo sa dá na gitarovom trhu nájsť. Cort navyše pridáva kvalitné spracovanie, veľmi dobrý zvuk a celkovo vysokú kvalitu. Nie je žiadny dôvod prečo si myslieť, že vás Cort série G sklame. Telo a krkCort G 250 má telo vyrobené z lipového dreva, krk vyhotovený z javora je k telu priskrutkovaný. Drevo použité na hmatník sa líši podľa finišu a je buď palisandrový, alebo…