Unisex k

sveter unisex KILLSTAR - Deadfest - K-KNT-U-2106
57,11

sveter unisex KILLSTAR - Deadfest - K-KNT-U-2106

dámsky pletený sveter značky KILLSTAR. Sveter je vyrobený z tenkého až čiastočne priehľadného materiálu. vybavenie: voľný strih - veľmi elastický materiál dlhé rukávy kapucňa sveter je čiastočne priehľadný Farba: čierna. Zloženie: 100% viskóza. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Materiál je veľa elastický, miery sú v kľudovom stave.

Amscan Unisex kostým - Kečup
20,00

Amscan Unisex kostým - Kečup

Unisex kostým - Kečup Chystáte sa na karneval či párty s kostýmami? Vezmite si tento originálny kostým fľaše kečupu, s ktorým budete určite hviezda večera. Je vhodný na Halloweensku párty, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti. Unisex kostým - Kečup obsahuje: · tunika, klobúk   Kostým tvorí 100% Polyester. Vďaka elastickému materiálu sa dá prispôsobiť.  Veľkosť:  (M/L) dĺžka - 103 cm, pás - 68 cm

Kvalitný dáždnik - UNISEX.
43,00

Kvalitný dáždnik - UNISEX.

Veľký poloautomatický dáždnik, ktorý poskytne vynikajúcu ochranu pred dažďom a vetrom. Odolný rám zo sklenených vlákien a strieška z odolného nepremokavého materiálu zaručujú jeho spoľahlivosť. Dáždnik má funkciu automatického otvárania, čo výrazne zjednodušuje ovládanie. Atraktívna rukoväť zdobená kontrastnou niťou dodáva celku elegantný vzhľad.

Amscan Unisex kostým - Horčica
20,00

Amscan Unisex kostým - Horčica

Unisex kostým - Horčica Chystáte sa na karneval či párty s kostýmami? Vezmite si tento originálny kostým fľaše horčice, s ktorým budete určite hviezda večera. Je vhodný na Halloweensku párty, karneval alebo iné príležitosti. Využitie nechávame vo Vašej réžií a na Vašej predstavivosti. Unisex kostým - Horčica obsahuje: · tunika, klobúk   Kostým tvorí 100% Polyester. Vďaka elastickému materiálu sa dá prispôsobiť.  Veľkosť:  (M/L): dĺžka: 102 cm pás: 65 cm

Kvalitný dáždnik - UNISEX.
23,00

Kvalitný dáždnik - UNISEX.

Praktický dáždnik, ktorý vás ochráni v daždi. V rozloženom stave má veľký priemer, čo ho robí veľmi praktickým a zmestia sa pod neho až dve osoby súčasne. Dáždnik má pevný rám, vďaka ktorému sa nebojí prudkých nárazov vetra. Je vyrobený z nepremokavého a vetruodolného materiálu. Funkcia automatického otvárania určite uľahčí jeho efektívnu prevádzku. Dáždnik je zabalený v elegantnom obale s logom značky. Náš tip: keď dážď použijete, otvorte rukoväť a zaveste dáždnik cez rukoväť tašky, aby uschol.

Lonka KOZMONAUT - Unisex ponožky
3,95

Lonka KOZMONAUT - Unisex ponožky

Unisexové obrázkové ponožky Lonka KOZMONAUT potešia každého milovníka vesmíru. Sú vyrobené zo česanej bavlny a elastanu. Majú voľný lem a retiazkovú špičku. Sú vhodné na každodenné nosenie.

Podobné témy