Výhodou najmä

FIELDMANN FDN 1010
14,90

FIELDMANN FDN 1010

VIDLICOVÉ KĽÚČE . Vidlicové nástroje patria k základu vybavenia dielne, lebo ich absencia môže veľakrát skomplikovať riadne uchytenie skrutky či matky najmä v menej prístupných miestach. Veľkou výhodou týchto kľúčov sú očká

Čierny skladací dáždnik
8,79

Čierny skladací dáždnik

Elegantný dáždnik oceníte najmä v dňoch, kedy je nepríjemne sychravo a daždivo. Jeho nespornou výhodou je fakt, že ide zložiť a schovať do ochranného obalu, vďaka ktorému ho môžete nosiť v taške.; material: textil

Vox VFS2A
32,00

Vox VFS2A

Nožný prepínač VOX FS2ATento dvojitý nožný prepínač umožňuje prepínanie dvoch funkcií a footswitch je pripájaný jedným stereo jackom typu TRS. Jeho výhodou je najmä použitie masívneho kovového šasi a spoľahlivých spínačov.

MOGULmazivo N 000 8kg
29,40

MOGULmazivo N 000 8kg

Mazivo je určené najmä na mazanie klzných kontaktov s nižším až stredným zaťažením.Dobre odoláva vplyvom vody. S výhodou je možné aj jeho použitie v ústredných mazacích sústavách   dlhými dopravnými potrubiami (tukovody), a to aj za nízkych teplot. Špecifikácia: NLGI 000, ISO 6743/9 CAEA 000, DIN 51 502 K000C-30.

Magnetické zapínanie Ø7 mm s brúsenými kamienkami crystal 1pár
1,00

Magnetické zapínanie Ø7 mm s brúsenými kamienkami crystal 1pár

Trblietavé magnetické zapínanie má luxusný vzhľad a je vhodné k výrobe náhrdelníkov a náramkov najmä zo šnúrok, modistických dutiniek alebo iného textilného materiálu. Vnútorný priestor pre vlepenie má priemer 7 mm, hĺbku 6 mm. Magnet je dostatočne silný. Jeho veľkou výhodou oproti klasickým karabinkám je snadná manipulácia pri zapnutí, ktorá je zákazníkmi obľúbená a kladne hodnotená. Modistické dutinky doporučujeme najskôr zakončiť uzlom a ten následne vlepiť do zapínania, najmä tak vysypávaním vloženého materiálu.