Vibrátor

Max  vibrátor
11,38

Max vibrátor

Rovný vibrátor s výrazne tvarovanýou špičkou a žilnatým povrchom, s plynulou reguláciou vibrácií. Parametre dĺžka vibrátora - 16 cm priemer vibrátora -3,5 - 4 cm Vodotesný nieSéria mäkčený Réžia 2 tužková batéria typu UM3 (klasické)

eSix  vibrátor
9,74

eSix vibrátor

Vibrátor je vyrobený z príjemného materiálu transparentnej farby, ktorý drží tvar a pritom je príjemne mäkký. Parametre dĺžka vibrátora - 15 cm priemer vibrátora - 4 cmRegulácia výkonu áno Vodotesný nieSéria JELLY - gél

AquaSilk  vibrátor
15,12

AquaSilk vibrátor

AquaSilk - vibrátor Klasický, 15 centimetrov dlhý vibrátor z príjemného materiálu a ružovej farbe s plynulou reguláciou vibrácií. Parametre dĺžka vibrátora - 15 cm šírka vibrátora - 2,6 cmVodotesný ánoMateriál Tvrdený plastRéžia 2 tužkové batérie typu UM3 (klasické)

Blu Dolphin  vibrátor
12,38

Blu Dolphin vibrátor

Blu Dolphin - vibrátor Vodeodolný, modrý vibrátor z prekvapujúcim ukončením - delfínim zobáčikom, ktorý bude dráždiť Váš klitoris. Parametre dĺžka vibrátora -16 cm priemer vibrátora - 3,5 cmVodotesný ánoSéria silikónRéžia 2 batérie typu AAA

Vibrátor Big Men
10,49

Vibrátor Big Men

Klasický vibrátor telovej farby s výrazným žilkovaním pre dokonalú stimuláciu. Vibrátor je vyrobený z veľmi príjemného a mäkkého PVC materiálu. S kvapkou lubrikačného gélu na vodnej báze k nerozpoznaniu od pravého!

Vibrátor A-spot
34,50

Vibrátor A-spot

Fialový vibrátor s tenkým krkom a zosilnenou hlavu so stimulujúcimi výstupkami. Špeciálne navrhnutý pre stimuláciu A-bodu (medzi G-bodom a krčkom maternice). Sedem úrovní vibrácií kontrolovateľné jednoduchým stlačením tlačidla. Rozmery: dĺžka cca. 23 cm priemer 1,4-2,2 cm Materiál: silikón, ABS plast Batérie sú súčasťou balenia. Odporúčame dokúpiť lubrikant na vodnej báze, dezinfekčný prostriedok na erotické pomôcky

Nelson  vibrátor
14,61

Nelson vibrátor

Známy vibrátor z možno trošku inou farbou - a to čiernou. Je však vo všetkom rovnako výborný. Je príjemný, hebký, mäkký, lesklýsprávny spoločník pre nočné chvíle. Vibrátor je vyrobený z čierneho materiálu.. Parametre dĺžka vibrátora - 20,5 cm priemer vibrátora - 4 cm - 5 cmRegulácia výkonu áno (plynulá)Réžia 2 tužkové batérie typu UM3 (klasické)

Lesklý vibrátor
18,09

Lesklý vibrátor

Tento tradičný vibrátor rozdúcha každú iskričku orgazmu! Štýl 70-tych, 80-tych rokov je opäť tu! Tento zmyselne klzký, fialový vibrátor zo želatínovej látky, o jeho lesk sa postarajú glitre. Vyžívajte sa v mimoriadne tichej vibrácii tam, kde to máte najradšej - vaginálne alebo análne! Groovy, baby! Dĺžka 18,5 cm, priemer 3,5 cm, nastaviteľná intenzita vibrácie.Produkt funguje na 2 ks ceruzkových batérií (AA).

Vibrátor šarmér
16,09

Vibrátor šarmér

Fialový vibrátor čistých, oblých tvarov, vhodný rovnako na vaginálne aj análne slasti. Krídelka na stranách sú zárukou bezpečnosti análnych hier: vibrátor sa dá stabilne vsúvať - vyťahovať - podržať. Nastaviteľná intenzita vibrácie. Dĺžka 11 cm, priemer 1,5 - 3,2 cm. Pružný, želatínový materiál. Produkt funguje na 3 ks gombíkových batérií (3 x LR44), ktoré balenie obsahuje.

Aries Vibe  vibrátor
23,76

Aries Vibe vibrátor

Vibrátor s odlišným systémom ovládania - scroll. To znamená, že ovládanie nie je na spodnej strane ale je na boku. Vibrátor je z novej kolekcie ohybného materiálu. Parametre dĺžka vibrátora - 19 cm priemer vibrátora - 4 cmVibrácie ánoVodotesný ánoSéria silikónRéžia 2 batérie typu UM3 (klasické)