Vibrátor

Blowjob vibrátor
32,90

Blowjob vibrátor

+ revolučná novinka v oblasti orálnej stimulácie + 5 vibračných módov + 90 minútová výdrž na jedno nabitie − niekomu môže vibrátor v ústach prekážať Vibrátor na zintenzívnenie orálneho uspokojenia. Stimulátor klipsového tvaru pripnete zo strany na ústa. Kratšia vibračná nožička sa zavedie do úst. Dlhšia nožička, s tlačidlom ovládania, zostane na vonkajšej strane líca. Silu chvenia nastavíte pomocou jedného tlačidla. Vibrátor sa nabíja USB káblom cca 30min. Výdrž na jedno nabitie je približne 90min. Celková dĺžka: 12,5cm Dĺžka vnútornej nožičky: 4cm Dĺžka vonkajšej nožičky: 5,5cm Šírka…

BOOM VIVI vibrátor
55,90

BOOM VIVI vibrátor

Veľmi zaujímavou vlastnosťou, ktorou tento elektronicky riadený vibrátor disponuje je špeciálny mód, kedy nebežia súčasne obidva motory, ale striedavo. Tri sekundy tak napríklad intenzívne stimuluje G bod a oblasť pošvy a následne preskočí na oblast klitorisu. Je to veľmi, veľmi príjemné. Samozrejmosťou už je vstavaný nabíjací akumulátor a celé telo vrátane ovládacieho panelu je vyrobené zo silikónu medicínskej kvality. Vibrátor sa nabíja cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia, ako aj vrecko pre bezpečné skladovanie produktu. Rozmery: 240 x 40 mm. Použiteľná dĺžka hlavného vibrátoru je…

BOOM INA vibrátor
16,90

BOOM INA vibrátor

Napájanie: 2xAAA(klasické mikrotužkové, všade dostupné. Nie sú súčasťou balenia) Vibrátor BOOM INA je určený špeciálne na klitoris, môžete ho však využiť ako erotickú masážnu pomôcku pre všetky erotogénne zóny vášho tela i tela vášho partnera. Preskúmajte vaše telá a doprajte si to najlepšie potešenie!

Vibrátor Big Men
10,49

Vibrátor Big Men

Klasický vibrátor telovej farby s výrazným žilkovaním pre dokonalú stimuláciu. Vibrátor je vyrobený z veľmi príjemného a mäkkého PVC materiálu. S kvapkou lubrikačného gélu na vodnej báze k nerozpoznaniu od pravého!

BOOM Delight vibrátor
39,90

BOOM Delight vibrátor

Dĺžka: 22cmPriemer: 3,2cmMateriál: silikón (vhodný aj pre alergikov) Napájanie: 2xAA (tužkové, dostupné na každom rohu. Nie sú súčasťou balenia)Najväčšou výhodou napájania klasickými batériami je ich jednoduchá a diskrétna výmena -nemusíte vibrátor nabíjať a dúfať, že ho nikto neuvidí.

Vibrátor You2Toys Leaf
19,99

Vibrátor You2Toys Leaf

Krásny silikónový vibrátor v dolnej časti doplnený o stimulátor klitorisu. Z príjemne jemného 100% lekárskeho silikónu. Hlavička vibrátora je zahnutá a okrúhla pre čo najlepšie dráždeniu bodu G. Vibrácie sú multirýchlostné, ľahko ovládateľné pomocou kolieska.

BOOM Mini Clit vibrátor
21,90

BOOM Mini Clit vibrátor

Nádherná jemná farba, nežné tvary a výkonný motor zaručí vašu maximálnu spokojnosť. Vibrátor disponuje desiatimi druhmi pulzácií a vibrácií a všetko je inteligentne ovládané jediným tlačidlom. Vibrácie zaisťuje silný, ale tichý motor. Vibrátor je vodeodolný, ale nie vodotesný!Značka BOOM prináša exkluzívne produkty, ktoré vynikajú krásnym balením, lákavými tvarmi a farbami, vysokou funkčnosťou a k tomu aj jedinečnou cenu. Napájanie: 1x AAA (nie je súčasťou balenia, dostupná v každom obchode)

BOOM Mini G vibrátor
22,90

BOOM Mini G vibrátor

Vibrátor disponuje desiatimi druhmi vibrácií a pulzácií a všetko je inteligentne ovládané jediným tlačidlom - už nemusíte rozmýšľať nad zložitým ovládaním! Vibrácie zaisťuje silný, ale tichý motor. Vibrátor je vodeodolný, ale nie vodotesný. Značka BOOM prináša exkluzívne produkty, ktoré vynikajú krásnym balením, lákavými tvarmi a farbami, vysokou funkčnosťou a k tomu aj jedinečnou cenu. Napájanie: 1x AAA (nie je súčasťou balenia, dostupná v každom obchode)

You2Toys Red Top Vibrátor
12,90

You2Toys Red Top Vibrátor

+ realistický tvar pre zážitok ako „so živým” + plynulé ovládanie vibrácií − batérie nie sú súčasťou balenia Vibrátor realistického tvaru a telovej farby. Vyrobený z PVC materiálu príjemného na dotyk. Napájaný 2ks AA batérií (klasické tužkové dostupné na každom roku). Najväčšou výhodou napájania batériami je ich jednoduchá a diskrétna výmena – nemusíte vibrátor nabíjať káblom a dúfať, že ho nikto neuvidí.  Dĺžka: 21cm Šírka: 3-4cm