Vyplnenie miesta

Koberec Universal Tikey Romea, 200 × 290 cm
189,90

Koberec Universal Tikey Romea, 200 × 290 cm

Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu dodá väčšiu pevnosť, vďaka čomu sa stane odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa ale odrazí aj na vzhľade koberca - stane sa atraktívnejším, pretože farby naberú intenzitu a viac tak vyniknú. Koberec je tiež antistatický, čo príde vhod hlavne pri upratovaní napr. zvieracích chlpov, ktoré sa vďaka tejto vlastnosti nebudú držať vo vláknach koberca.

Koberec Universal Henrietta, 120 × 170 cm
67,90

Koberec Universal Henrietta, 120 × 170 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal počas minútky premeníte celú miestnosť. ♥ Polypropylénové vlákna tohto koberca sú špeciálne upravené technológiou heat-set frisé - ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a vyššiu odolnosť koberca.

Koberec Universal Lenny Multi Verde, 160 × 230 cm
97,90

Koberec Universal Lenny Multi Verde, 160 × 230 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal v priebehu minúkty premeníte celú miestnosť. ♥ Polypropylénové vlákna tohto koberca sú špeciálne upravené technológiou heat-set frisé - ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a vyššiu odolnosť koberca.

Koberec Universal Mona, 140 × 200 cm
92,90

Koberec Universal Mona, 140 × 200 cm

Poznáte ideálny a nenáročný spôsob, ako behom chvíľky zútulniť akýkoľvek priestor? Stačí vybrať ten správny koberec. Razom miestnosť odhlučníte, a navyše vás nebudú oziabať nohy. Tento kúsok je ideálny izolačný prvok a vďaka nemu bude vo vzduchu menšia koncentrácia prachu. Ten bude mať tendenciu držať sa na povrchu koberca, ktorého údržba je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná. Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca. O značke: Do…

Koberec Universal Malmo Gris, 120 × 170 cm
67,90

Koberec Universal Malmo Gris, 120 × 170 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor. S novým kobercom od Universal behom minútky premeníte celú miestnosť. ♥ Koberec je zo 100% polypropylénu, ktorý bol upravený metódou heat-set frisé. Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a spraví ho odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú intenzitu a viac tak vyniknú.

Sivofialový koberec Universal Detroit, 120 × 170 cm
56,90

Sivofialový koberec Universal Detroit, 120 × 170 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor! S novým kobercom od Universal premeníte razom celú miestnosť. Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca.

Koberec Universal Belga Zig Zag, 100 × 140 cm
25,90

Koberec Universal Belga Zig Zag, 100 × 140 cm

Zháňate kvalitný koberec, ktorý poteší na pohľad a pritom toho veľa vydrží? Siahnete po tomto od značky Universal. Je vyrobený z viskózy, ktorá má jemný lesk a navyše je neuveriteľne hebká. Tak čo? Tiež už ho vidíte vo svojej obývačke? ♥

Modrý koberec Universal Indigo Azul Mecho, 140 × 200 cm
92,90

Modrý koberec Universal Indigo Azul Mecho, 140 × 200 cm

Premeňte jednoducho celú miestnosť. Stačí zaobstarať ten pravý koberec! Tak ochráňte podlahu pred poškodením a seba pred studenými chodidlami. Alebo sa vám tento kúsok od značky Universal jednoducho hodí? Neváhajte! Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Je to tepelná úprava vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca.