Zelená stepná

Filc / plsť metráž zelená stepná 1m
5,00

Filc / plsť metráž zelená stepná 1m

Filc má široké využitie. Najčastejšie sa využíva na výrobu či zdobenie rôznych dekorácií. Vyrobiť z neho môžete hračky, alebo ozdobiť kvetináče. Hodí sa ako poťah nástenky alebo si z neho môžete ušiť obal na vašu obľúbenú knihu. Je ho možné strihať, ozdobne prešívať alebo lepiť. Požadované množstvo metráže vpíšte priamo do políčka v košíku. Najmenšia metráž, ktorú je možné objednať je 0,5 m. Filc vám bude odstrihnutý v požadovanej dĺžke v celku.

Imitácia juty šírka 47-48 cm zelená stepná 5m
14,00

Imitácia juty šírka 47-48 cm zelená stepná 5m

Imitácia juty je ľahká, pevná, jemná a príjemná na dotyk. Textília nie je obšitá, môže sa strapatiť, čo ale nie je dôvod k reklamácii, je ju možné začistiť. Použitie: Z látky si môžete vyrobiť zaujímavé tašky, vrecúška alebo vankúše. Ak obšijete lemy čipkou, budete mať originálny obrus. Metráž využijete i k dekoračným účelom, napríklad k aranžovaniu viazaných a sušených kvetín alebo ako ozdobu jesenných vencov a iných dekorácií.

Ovčie rúno 20 g česané zelená stepná 1sáčok
2,00

Ovčie rúno 20 g česané zelená stepná 1sáčok

Hebké česance jemného 100% merina (24 mic) potešia všetkých kreatívcov, ktorí radi plstia. Ovčia vlna je vhodná na pradenie, mokré aj suché plstenie a ďalšie techniky. Je príjemná, môžete ju použiť na výrobky, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou, je antialergická. Krajina pôvodu: Južná Amerika. Hmotnostná odchylka môže byť +/- 5% v závislosti od vlhkosti okolného prostredia. Viac o plstení a ako na to, sa môžete dočítať v našom článku.Podrobný fotonávod na plstenú vílu nájdete na našom korálikovom webe. Určite stojí za vzhliadnutie.

Nažehlovačka ovocie zelená stepná 10ks
2,00

Nažehlovačka ovocie zelená stepná 10ks

Nažehlovačky s motívom ovocia sú zaujímavé svojou detailnou potlačou. Majú jemný ligot. Vďaka nažehlovačkám môžete veselo oživiť oblečenie alebo ich použiť ako záplatu. Veľmi dobre držia. Návod na použitie: 1) Na čistú a suchú látku priložte aplikáciu, látka nesmie byť naškrobená. 2) Položte na žehliacu dosku tak, aby nažehlovačka bola dolu a cez ňu látka. 3) Žehličku nastavte na 150°C. 4) Nažehlovačku prežehlite pod väčším tlakom 8 - 10 sekúnd, potom nechajte vychladnúť. Nažehlovačky doporučujeme i prišiť, aby po vypraní nedošlo k ich odlepeniu. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Washi samolepky kvet, štvorlístok zelená stepná 1ks
4,00

Washi samolepky kvet, štvorlístok zelená stepná 1ks

Washi samolepky z vytvarovaných kvetných plátkovsú skutočným hitom. Vďaka nim veľmi jednoducho vytvoríte pôvabné kvetinové ozdoby. Pásiky sú zostavené z vytvarovaných kvetných plátkov. Môžete ich opakovane rôzne kombinovať vďaka ich pestrej škále farieb a druhov. Z pásika ich len stačí odtrhnúť. Využijete ich na scrapbooking, cardmaking a ďalšie kreatívne techniky tvorby. Skvele ozdobia vaše zápisníky a diáre, foto alba, záložky do kníh, môžete s nimi ozdobiť staré krabice a nechať ich doslova rozkvitnúť. Washi samolepky držia na všetkých hladkých materiáloch, ako je drevo, plast, papier,…

Priadza pletacia 100 g Yetti zelená stepná 1ks
1,00

Priadza pletacia 100 g Yetti zelená stepná 1ks

Pletacia priadza Yetti má veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Vyššia hrúbka priadze vás skvele zahreje v chladnom období. Použitie: Priadza je vhodná na pletenie objemnejších úpletov. Hodí sa na hrubšie svetre, kabáty, šály alebo čiapky. Veľkosť ihlíc: 4,5 - 5 Údaje o spotrebe priadze nájdete na poslednej fotografii.

Priadza pletacia 100 g Angora zelená stepná 1ks
2,00

Priadza pletacia 100 g Angora zelená stepná 1ks

Pletacia priadza s vysokým podielom mohéru je jemná, príjemná na dotyk a udržuje teplo. Použitie: Priadzu môžete využiť na pletenie svetrov, prehozov a ponč. Je vhodná na teplé čiapky a šály. Veľkosť ihlíc: 4 Údaje o spotrebe priadze nájdete na poslednej fotografii.

Prívesok na kabelku / kľúče kocka zelená stepná 1ks
4,00

Prívesok na kabelku / kľúče kocka zelená stepná 1ks

Originálny prívesok s farebnými kockami na retiazke bude elegantným doplnkom vašej kabelky alebo kľúčov. Ku karabíne je okrem prívesku pripevnený krúžok na kľúče. Rozmery kocky sú 1,3 x 1,3 x 1,3 cm. Priemer krúžku na kľúče je 3 cm. Rozmery karabíny sú 2,4 x 3,4 cm.