Zrkadlom biela

Šperkovnica so zrkadlom RULIA biela Tempo Kondela
118,00

Šperkovnica so zrkadlom RULIA biela Tempo Kondela

Šperkovnica so zrkadlom RULIA je vyrobená v bielej farbe, ktorá zaručuje vkusnú nadčasovosť a kvalitný MDF materiál trvanlivosť. S drevenými úchytkami.Poskytuje dostatočný úložný priestor v podobe štyroch šuplíkov, za sklenenými dvierkami sa nachádza jedna polica. Na vrchnej výklopné doske nájdete z vnútornej strany zrkadlo, aby bol váš vzhľad bezchybný a dokonalý.Farba:bielaMateriál:MDF / sklo / zrkadlo / drevoRozmery:šírka: 46 cmhĺbka: 29 cmvýška: 91,4 cmHmotnosť:17,1 kgDodáva sa v demonte.

Skrinka na šperky so zrkadlom biela 1ks
170,00

Skrinka na šperky so zrkadlom biela 1ks

Skriňové zrkadlo obsahuje mnoho závesov na náhrdelníky, náušnice a náramky, šuplíky na omalovátka a iné dievčenské a dámske drobnosti. Vnútrajšok zrkadla je potiahnutý sametom. Zrkadlo sa dá uzamknúť. Biele zrkadlo je lakované. Rozmery samotnej skrinesú: šírka 47 cm, výška 121 cm, hrúbka 9,5 cm, šírka skla ja 37 cm. Hĺbka vo vnútri skrine je rôzna, vďaka vnútornému polstrovaniu, najväčšia hĺbka je 7 cm. Rozmery celkové, vrátane stojanu, sú: výška 145cm, šírka 47cm. Celková váha je 15 kg. Dodávame rozložené. V prípade poškodenia tovaru pri poštovej preprave či inou dopravou je nutné, aby…

Biela šatníková skriňa so zrkadlom Antre
212,00

Biela šatníková skriňa so zrkadlom Antre

Pokiaľ zháňate úložné miesto do predsiene, ale skrinka na topánky ani veľká skriňa sa vám tam nezmestia, siahnite po praktickom variante menšej skrine so zabudovaným zrkadlom a postrannými policami. Skvele poslúži na úschovu šálov, čiapok, rukavíc ale aj topánok a čistiacich prípravkov.

Biela skriňa so zrkadlom Ratto Floria
407,00

Biela skriňa so zrkadlom Ratto Floria

Dizajnovo nápaditá a za prívetivú cenu. Reč je o kolekcii moderného nábytku Ratto, ktorá vo svojom repertoári ponúka kúsky hlavne do obývacej izby, ale aj do pracovne či spálne. Ide o ideálnu voľbu do prvého bývania. Starostlivosť o materiál je veľmi jednoduchá, stačí pravidelne zbavovať prachu a z času na čas utrieť mierne navlhčenou handričkou.

Šperkovnica so zrkadlom DINIS biela Tempo Kondela
123,00

Šperkovnica so zrkadlom DINIS biela Tempo Kondela

Šperkovnica DINIS je vyrobená z MDF v bielom farebnom prevedení, nohy sú z masívneho dreva. Poskytuje dostatok priestoru pre vaše doplnky. Tvorí ju päť šuplíkov, po bokoch sa nachádzajú dvierka, kde po otvorení nájdete háčiky na šperky. Zrkadlo sa nachádza z vnútornej strany na vrchnej výklopné doske. Kovové úchytky. Skrášlite si každý deň s týmto úžasným kúskom.Farba:bielaMateriál:MDF / zrkadlo / kov / masívne drevoRozmery:šírka: 34,2 cmhĺbka: 26,6 cmvýška: 91,5 cmHmotnosť:12 kgDodáva sa v demonte.

Biela drevená nástenka na šperky so zrkadlom Versa Gloria
35,00

Biela drevená nástenka na šperky so zrkadlom Versa Gloria

Strácate stále svoje obľúbené šperky? Tak to vám doma chýba nejaký šikovný organizér či stojan. A preto prichádza značka Versa, ktorá tieto kúsky ponúka a ešte k tomu v nádhernom elegantnom dizajne. Vystaviť si vaše najcennejšie a najkrajšie doplnky bude váš každodenný rituál a zároveň budete mať skvelý prehľad o všetkých šperkoch.

Biela skrinka na topánky so zrkadlom Symbiosis Bastia
185,00

Biela skrinka na topánky so zrkadlom Symbiosis Bastia

Francúzska značka Symbiosis predstavuje šarm v podobe elegantného nábytku, ktorý zapadne do vášho interiéru ako uliaty. Nábytok vyrábaný vo Francúzsku si v sebe nesie mnohé z tejto romantickej krajiny a roznežní vašu obývačku rýchlosťou blesku.